Віяння моди та зірки!

posted in: Жіночий одяг | 0

модаВіяння стріт-моди завжди давало поштовх всій модної індустрії!

Весна – пора оновлення не тільки природи, а й жіночого гардероба. Але що ж робити, якщо тренди, представлені на модних показах Мілана, Лондона, Нью-Йорка не всім до душі? Адже дійсно не кожній підійдуть нав’язані дизайнерами модні стилі в одязі. У такій ситуації варто звернути особливу увагу на зйомки так званих вуличних моделей. Стріт стайл – наглядний показник того, що популярно саме зараз в моді.

На цей раз на знімках багатьох моделей можна побачити акценти на талію. В першу чергу, це корсети, виконані з різних матеріалів. Вигідніше за все вони будуть виглядати зі строгими, діловими костюмами. Деякі носять їх поверх тонких пальто, а іноді можна зустріти одяг, який вже включає в себе ці хвилюючі зав’язки в області талії. Крім того, особливою популярністю серед моделей користуються ремені. Найпростіший варіант – незвичайні пряжки у вигляді квітів, птахів і всіляких предметів. Однак деякі моделі на цьому не зупинилися: на їхніх знімках можна побачити абсолютно нетипові ремені, нетрадиційної форми та розмірів.

Сонцезахисні окуляри – це аксесуар, здатний доповнити будь-який образ леді і довести його до логічного завершення. Цієї весни перевага віддається сонцезахисних окулярам з різнокольоровими скельцями, причому чим вони яскравіше і строкаті, тим краще! Зёлений, жовтий, блакитний, червоний – немає меж фантазії модниць. Особливо сміливі можуть спробувати навіть різнокольорові скла. Зробити це можна просто помінявши лінзи у двох пар окулярів, адже однією парою, цієї весни явно не обійтися.

І все ж світова мода впливає і на стріт моделей. Бейсболки і козирки – якраз наслідок модних показів по всьому світу. У цьому сезоні вважається, що вони особливо стильно виглядають з діловими костюмами, а не зі звичним спортивним стилем. Матеріалів і дизайнів величезна кількість – від звичайних тканинних кепок до лакованих кашкетів.

Ще один цікавий елемент для офісних працівниць – незвичайні сумки. Дизайнери радують нас абсолютно несподіваними рішеннями. У магазинах легко придбати сумку в формі круїзного лайнера, фламінго, хмарочоса і безлічі всяких інших екстраординарних моделей. Вважається, що такі сумки будуть особливо популярні серед працівниць офісів із суворим дрес-кодом, адже аксесуари, в першу чергу саме сумки, – єдиний шанс додати в свій образ родзинку.

Багато цікавого пропонують дизайнери аксесуарів сучасним модницям. Серед такого різноманіття рішень можна бути впевненим, що кожна дівчина чи жінка знайде свій індивідуальний і неповторний стиль.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.