Сучасна мода. Стилі жіночого одягу.

млда 2016Мода постійно змінюється, вона ніколи не вірна, і завжди готова здивувати чимось новим і епатажним. У ній, як і в жінці, багато кокетства, і примх, цим вона і приваблива. Вона завжди була актуальна, однак якщо не слідувати її тенденціям, мода стане ворогом. І не має значення, що мода – явище примхливе і досить швидко змінюється, сучасна жінка повинна встигати стежити за нею, якщо хоче виглядати на всі 100%.

Всі жінки хочуть бути модними і стильними. Сучасна мода робить акцент на п’яти стилях, які є основними – це спорт, дзен, рок, поп і гламур.

Гламурний стиль – стиль шарму і чарівності. Це блиск і розкіш, і такий стиль підійде для будь-якого торжества. Стиль гламур не потерпить недоробок і недосконалості, в ньому все має бути ідеально.

Стиль дзен включає в себе безліч елементів азіатської культури. Цей сучасний стиль зачарує всіх модниць без винятку.

Стиль рок в одязі – це в основному чорні і шкіряні речі. Панують темні відтінки, можуть бути елементи металу і гуми. Стиль переважно для молоді.

Спортивний стиль говорить сам за себе. Це одяг для занять спортом: він комфортний і зручний. Деякі дами вибирають спортивний одяг для повсякденного життя, що не завжди доречно.

Мода – поняття мінливе, за нею встигає не кожен. Стежити за нею – це не означає постійно відвідувати бутики, скуповувати всі популярні бренди і шокувати оточуючих кардинальною зміною іміджу. Щоб бути модним, головне – мати в своєму арсеналі стильні аксесуари – пояси, косинки, шарфи, сумки. І що не менш важливо, у справжньої модниці завжди в запасі різні моделі туфель, на всі випадки життя. Пам’ятайте, дороге взуття – це головний атрибут у вашому одязі. Сукня може бути зшита з простого дешевого ситцю, а ось туфлі повинні бути дорогими, тоді і плаття значно виграє.

Мода любить людей, у яких є смак. Якщо природа обділила вас модним чуттям, запитайте ради у людей, які з модою на «ти». Вас щось не влаштовує у вашій фігурі? Все можна виправити, моду для того і створили, щоб вигідно підкреслити достоїнства і вміло приховати недоліки. Повним жінкам підійде вільний, ніби летящий одяг. Такий одяг додасть фігурі стрункості. І не забувайте про аксесуари: браслети, грайливі шарфики. І не варто забувати про відповідну гамму кольорів. Універсальними і раніше залишаються чорні, білі і сріблясті кольори. Вони поєднуються з усіма іншими кольорами.

Щоб зробити жіночий гардероб ідеальним, потрібно лише підібрати такі ж пояса, сумки та взуття. Аксесуари можуть бути яскравими – червоного, зеленого і жовтого кольору. Головне правило – три кольори, не більше.

Мода – це не крик в одязі і не приголомшені обличчя перехожих. Не слід ставати її фанатом – епатаж цінується тільки за свою своєчасність. Справжня мода завжди помірна, не визнає моветону, а викликає німе замилування. Головне – вибрати правильний азимут, і тоді вона стане не тільки вашою постійною подружкою, але і буде вашою чарівною паличкою на всі випадки життя.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.