Що робити, якщо ви «спалили» одяг праскою?

спалили одежуЙмовірно кожен з нас стикався з такою проблемою, як «підпалини» від праски. Дуже прикро, коли улюблений жіночий одяг, здавалося б, зіпсований назавжди. Однак, не турбуйтеся і не спишіть викидати улюблену сукню, блузку або улюблені лосини. Існує кілька перевірених способів, які допоможуть вам швидко та ефективно позбутися підпалин.

Спосіб перший: лимонний сік + цукрова пудра. Відмінний і головний ефективний засіб. «Підпалини» змочіть лимонним соком, насипавши зверху трохи цукрової пудри. Залиште підпалені місце на 20-30 хвилин. Потім прополощіть річ у холодній воді.

Спосіб другий: дрібна сіль + холодна вода. Відразу ж намочіть підпалені місце холодною водою. Зверху посипте трохи дрібної солі. Не змиваючи сіль повісьте річ на сонці. Такий спосіб відмінно допомагає впоратися з «підпалинами» тільки в жаркі, літні годинник. У холодні зимові дні найкраще вибрати інший спосіб.
Спосіб третій: перекис водню + яскраве світло. Якщо ви «підпалили» одяг вдень, обов’язково пробуйте цей спосіб. Підпалені місце змочіть перекисом водню і виставите одяг на яскраве світло. Цей спосіб підходить як для теплого, так і для прохолодного дня.

Спосіб четвертий: питна сода + вода. Даний спосіб найбільше підходить для тонкої тканини, наприклад, для шовку. Зробіть кашку з холодної води і дрібної солі. Отриманою кашкою просочіть «підпалини». Зверніть увагу: суміш не змивається. Після того, як тканина висохне, смахніть залишки солі м’якою щіточкою або м’якою тканиною.
Всі вище перераховані способи підходять тільки в тому випадку, якщо від праски залишилися жовті «підпалини». Якщо ж ви пропалили тканину, дані способи не будуть ефективними.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.