Підбираємо Одяг по фігурі.

ідеї для гардероба, кофтинкиМрія будь-якої з нас виглядати стильною, чарівною та елегантною. Для цього зовсім не обов’язково бути моделлю, мати багато грошей або природжений смак. Всьому можна навчитися, а в цій статті ми постараємося навчити вас підбирати одяг по фігурі.

З огляду на свої зовнішні та вікові дані, а також смаки і звички, виберіть ваш стиль, який повністю розкривав би вашу індивідуальність. Адже стильним прийнято вважати людину, що гармонійно поєднує свій внутрішній світ і аспекти зовнішності. Щоб правильно вибрати гардероб важливо знати свої індивідуальні особливості і вміти їх підкреслити або завуалювати.

Коротку шию можна візуально подовжити за допомогою правильно підібраного комірця або виріза горловини. Відмінно підійдуть низькі відкладні коміри, мисообразний виріз. Шарфи або хустки краще носити набагато нижче шиї, задрапувавши у вигляді «хомутика». Зачіска повинна максимально відкривати шию. Не варто акцентувати увагу короткими яскравими бусами, так як вони укоротять шию ще більше. Перевагу варто віддати довгим ланцюжках і бусам. Оптимальна довжина прикрас від ключиць повинна бути більше 5 см.

Довгу шию «скорегують» моделі одягу зі стійками і високими комірами. Підійдуть вирізи «човником» і «під горлечко». Шарфи і шийні хустки відмінно доповнять гардероб. Не варто купувати наряди з трикутним вирізом. Пишні зачіски до плечей і розпущене волосся, що закриває шию, стануть ідеальним варіантом. Відмінні прикраси для «лебединої шиї» – намиста і кольє.

Прямі плечі можна «згладити» зниженою проймою, рукавом реглан. Силует стане м’якше і більш витонченим, якщо ви станете носити речі подібного фасону. Власницям вузьких і похилих плечей в одязі рекомендуються кокетки, великі коміри, широкі вирізи каре, доповнені рукавами-ліхтариками. Невеликі підплічники при занадто похилих плечах «врятують» положення.

При диспропорції довжини спини і низу слід трохи завищити лінію талії на одязі (довга спина), або знизити (коротка спина).

У дівчат з довгим тілом спідниці краще брюк. Довга, вузька спідниця візуально збільшить довжину ніг. Широкі пояси подовжують лінію талії і ноги, в разі якщо вони збігаються за кольором з брюками або зі спідницею.

При короткій спині необхідно підкреслити переваги фігури – довгі ноги, але так, щоб зберігалася пропорційність. Підійдуть сорочки з короткими рукавами з напуском, доповнення у вигляді жилетів і футболок, що закінчуються трохи нижче талії, ремінці і ланцюжки на стегнах.

При широких стегнах рекомендується носити речі, що застібаються спереду. Прорізні кишені на одязі кілька приховають надмірну ширину. Підплічники додадуть додатковий обсяг верхній частині тіла, урівноважать фігуру і зроблять силует стрункішим.

При вузьких стегнах накладні кишені великого розміру візуально додадуть обсяг.

В одязі дуже важливо дотримуватися пропорції довжини і ширини, співвідношення деталей і цілого. Завжди краще якщо рукава трохи укорочені, ніж довгі. Трохи піднятий комір краще, ніж лежачий. Вільно підперезана талія краще, ніж туго перетягнута.

Підбираючи одяг по фігурі ви будете виглядати чарівно в будь-якій ситуації!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.