Мода. Зустрічають по одягу!

одяг оптом, жіночі речіВідоме прислів’я «зустрічають по одягу …» (а саме, ця її частина), як бачите, актуальна і по сьогоднішній день. Тому, вибираючи вбрання, потрібно слідувати не тільки віянням моди, але і правилам хорошого тону. Ці правила прості, але діють стабільно.

Перше і, мабуть, найголовніше – одяг, зачіска і макіяж повинні відповідати віку людини, її фігурі та обставинам. З цього правила випливають такі:

– Пам’ятайте про необхідність поділу нарядів на вечірні та денні. Вечірні вбрання на роботі будуть абсолютно недоречні.

– Штани на стегнах, блузки з глибоким декольте, блискучий одяг, якому як в прямому, так і в переносному сенсі слова можна «блиснути» на вечірці або дискотеці, абсолютно неприпустимо одягати в офіс або школу (останнє стосується як учениць, так і вчителів).

– Міні-спідниці і сукні, які можуть сміливо носити дівчата і молоді жінки, на п’ятдесятирічній жінці, якою б красивою фігурою вона не володіла, будуть виглядати, щонайменше, безглуздо.

– Спортивний, обтягуючий або визиваючий одяг – не найкращий вибір, якщо Ви йдете на співбесіду з працевлаштування або ділову зустріч (якщо, звичайно, вона не проходить в нічному клубі).

– Яку б красиву і сексуальну білизну Ви не носили, але якщо вона виглядає з-під одягу – це явна ознака поганого смаку. Те ж саме стосується нехай навіть дорогого, але пом’ятого одягу. Давно не чищене взуття, немите і розпатлане волосся, облуплений лак на нігтях не додадуть позитивної думки про Вас.

– Денний макіяж повинен бути світлим. Товсті темні «стрілки» на повіках і занадто яскраво нафарбовані губи допустимі тільки для дискотек і побачень. До того ж таке «бойове розфарбовування» здатне візуально зістарити жінку.

Де купити одяг для повних жінок.

Виявляється, багато повних жінок не люблять свята. Ні, не через те, що треба діставати кулінарні рецепти і готувати щось смачненьке.

Їм не в радість свята, навіть якщо запрошені в гості або йдуть до ресторану.
У чому ж причина? А причина дуже проста – нічого одягнути! Знайти в магазинах елегантну обновку великого розміру – це справжня проблема.

Дорогі українські красуні! Це не привід на жаль. У вас є комп’ютер і вихід в інтернет. А в інтернеті є все, включаючи шикарний одяг на будь-який розмір.
Інтернет магазини одягу для шикарних жінок пропонують одяг з 54 до 82 розміру і відкритий він цілодобово!

Причому асортимент одягу для повних жінок у магазина багатий та різноманітний.
Тут можна підібрати практичний одяг на кожен день, елегантний для свят. Є одяг для дому та для сну. Навіть сама вибаглива леді знайде тут обновку до свого смаку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.