Купити жіночий одяг – Осінь-2015: наймодніші кольори сезону.

posted in: Жіночий одяг | 0

наймодніші кольори сезонуОсінь-2015: наймодніші кольори сезону

Психологія кольору дуже цікава і складна. Доведено, що людина підсвідомо підбирає колірну гамму одягу у відповідності зі своїм внутрішнім станом, за допомогою кольору він також намагається чинити вплив на нього. Прекрасно, якщо буде відповідати ваш внутрішній стан модним тенденціям. Тому слід знати які кольори і відтінки в жіночому одязі будуть в тренді в цьому модному сезоні осінь-2015.

Чорно-біла гама в одязі 2015-2016.

Завжди знаходяться в тренді і займають провідні позиції чорно-білі кольори, є відмінним фоном для різних образів. Ці кольори бездоганно можуть поєднуватися з будь-якими відтінками. Чорні та білі кольори в одязі підходять для будь-яких заходів. Саме чорно-білі кольори часто можна побачити в багатьох нових показах одягу. Є дизайнери, які воліють строгі монотонні образи, а є ті, які використовують чорний і білий всього лише в якості тону. Fendi, Akris, DKNY, Givenchy, Alberta Ferretti, Valentino, Dolce & Gabbana і безліч інших дизайнерів в основному носити тільки білі або чорні речі і лише іноді з’єднувати обидва цих кольору в єдиному образі.

Колір «зів’яла трава» (Dried Herb).

Pantone – інститут кольору твердить що колір «зів’яла трава» відомий під назвою «колір оливи» буде дуже популярним у цьому сезоні, також це підтвердили бренди Donna Karan, Elie, Saab, Zac Posen, Alberta Ferretti, Vivienne Westwood Red Label та інші відомі дизайнери . До нейтральним можна віднести відтінок Dried Herb, адже він чудово виглядає як в поєднанні з чорними і яскравими тонами, так і з білим кольором.

Відтінок біскайська затока (Biscay Bay).

Біскайська затока – це різновид блакитного кольору, поєднує в собі глибину морського дна і зелень тропіків. Дане поєднання робить відтінок універсальним, тому його сміливо можна використовувати, складаючи літні та зимові образи. В осінньому сезоні мод 2015 такий тонн зволіли Alberta Ferretti і Saab,

Відтінок польової шавлія (Desert Sage).

Спокійний з нотками прохолоди шавлія має сірі відтінки, тому його називають нейтральним кольором в одязі відповідний для фону. Desert Sage робить акцент на зовнішності людини, особливостях крою, стилі, що необхідно враховувати, вибираючи цей колір. Якщо його використовувати з іншими колборами, то він буде підкреслювати глибину і красу кольорів. Відтінок «польової шавлія» не є рідкістю в колекціях Hunter Original, Phillip Lim і Zac Posen.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.