Купити жіночий одяг недорого або, що варто знати про розпродажі!

роспродажКожній дівчині відомо, що купувати речі на розпродажах набагато вигідніше і приємніше, ніж у звичайний час, однак за принадним словом «Sale» дуже часто ховаються пастки. Як же уникнути незапланованих витрат і непотрібних покупок, а також зуміти придбати бажану річ з найбільшою вигодою.

Перш за все, варто пам’ятати про те, що продавці одягу не так прості, ну не стануть вони продавати собі на збиток, а значить, що потрібно бути максимально уважними і не здійснювати імпульсивних покупок. Тому, коли ви відправляєтеся в магазин, щоб придбати бажане вам плаття, то пам’ятайте про те, що ви йдете саме за ним, а не за 2 новими спідницями, туфлями і сорочкою. Складайте списки того, що вам необхідно, бо так набагато легше втриматися від незапланованих придбань.

Також слід пам’ятати про те, що не всі спеціальні акції-благо. Так, углядівши здалеку величезний банер з написом: «купи 2- отримай 1 в подарунок», не поспішайте, подумайте чи дійсно вам потрібні 3 абсолютно однакових майки, особливо якщо ви носите тільки блузи, і немає вам кому їх подарувати або носити в спортзал ви теж їх не будетеі.

Накопичувальні бали також схиляють вас до незапланованих витрат. Погодьтеся, наприклад, коли на телефон вам приходить повідомлення з магазину спорттоварів: «поспішайте, у вас 10000 балів, які згорять до 29 лютого», ви вже починаєте думати про те, а чи не потрібно вам терміново купити новий тренажер, і не важливо, що займатися ви на ньому навряд чи будете.

Ну, а як же встигнути купити те, що сподобалося до знижок? Тут все досить просто, якщо вам дійсно сподобалася якась конкретна річ, а ціна на неї сильно кусалася, то вирушайте за нею в перші дні розпродажу, звичайно, ви не отримаєте максимальної знижки, але зате викупите те, що так хотіли за вигіднішою ціною.

Ось такі поради, які допоможуть вам не втратити голову під час розпродажів, а також здійснити найбільш вигідні і приємні покупки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.