Нічого одягнути – відкривайте старі скрині!
Признавайтесь, скільки разів на день ви з жахом вигукували: “Мені нема чого одягти! І зі злістю захлопували дверцята ні в чому не винної шафи, а ввечері дискотека, похід в театр або романтична прогулянка під Місяцем. Але я на 100% впевнена, що шифоньєр ломиться від одягу, купленого в різний час і з різних приводів. Якщо це ваша ситуація, то без паніки, спокійно відкрийте дверцята, попередньо набравши в груди побільше повітря, і вперед! Вся проблема в тому, що, незважаючи на величезну кількість речей, більшість з нас все ще не вміють витягати з них всю користь, поєднуючи один елемент одягу з іншим. у багатьох випадках (про які ми навіть і не здогадуємося) це залежить від того, що діється в шафі, шифоньєрі або комоді.
Майже у кожного це зібрання найрізноманітнішого одягу на двох-трьох вішалках (до речі, це привід випросити гроші у батьків чи коханого на придбання нових), і в цьому безладі, погодьтеся, дуже важко розібратися, особливо, якщо ви кудись поспішаєте. Так що доведеться виділити хоча б півгодини для того, щоб з’ясувати, що ж там все таки діється. Для початку необхідно визначити, які з речей вам дійсно необхідні, а які потрапили в гардероб випадково. Всіма відомо, що весь він складається з речей, які ми носимо часто, не надто часто і не носимо взагалі. Так ось, від останньої групи необхідно позбавлятися в терміновому порядку: навряд чи ви будите носити речі, які потрапили в чорний список, а причин на це буває дуже багато.
Одяг може застаріти, вийти з моди, втратити колишню форму і якість і просто перестати подобатись. Отже, ніякої туги за пройденими часами, будьте безжальні і, скриплячи серцем, змусьте себе розпрощатися з мотлохом. Ну, а якщо вже такий жест вам не під силу, діставайте велику валізу з очей геть, із серця геть (спосіб ліквідації для людей зі слабкими нервами). Після виконаних маніпуляцій, як правило, звільняється багато місця, що служить безпосереднім приводом для покупки нових речей. Але не слід бігти по магазинах стрімголов як поранений звір: забіжите не в ті двері. Краще заздалегідь зробити список запланованих покупок. Тоді безцільне блукання по магазинах у пошуках чого-небудь путнього перетвориться в захоплюючу прогулянку, за час якої можна знайти дійсно щось варте уваги, а якщо пошуки не увінчаються успіхом, то слід купити собі невеликий подарунок (не йти ж з магазину з порожніми руками). Звичайно, не реально відразу купити те, що потрібно, але, погодьтеся, приємно мати під рукою список і в кінці місяця викреслювати з нього покупки, що сталися. До того ж це дуже зручно. А плюс до всього в магазинах з хорошим обслуговуванням продавці завжди допоможуть покупцеві кваліфікованим радою, як правильно підібрати собі одяг на всі випадки життя, які підходять вам по всім параметрам. Але повернемося до нашого шифоньєра.
Після тригодинної примірки перед дзеркалом постарайтеся розвісити і розкласти одяг строго по його класифікації: штани до штанів, спідниці до спідниць і т. д., І т. п. І тоді відразу буде видно, що з чим поєднується, а якщо вам здається, що чогось не вистачає, то це легко виправити. Але пам’ятайте: завжди залишається місце для польоту фантазії, адже без неї важко було б підібрати свій гардероб. Можна скільки завгодно експериментувати зі своєю зовнішністю, намагатися знайти щось нове для себе, завдяки чому можна змінювати свій вигляд кожен день і бути неповторною в усіх відношеннях.
Літо любить яскраві фарби, і просто буде неповажно зациклювати свою увагу на чорних топах і сірих маячки: в світі так багато всього яскравого, що є ще один привід повчитися у природи прекрасного. Сподіваюся, тепер ви не будете в жаху завмирати перед шифоньєром і ніколи не скажете: “Мені нема чого одягти!”?