Жіночий одяг для будь-якого віку!

in77dexПідбір одягу для жінок різного віку.

Знайти свій стиль, що підкреслює унікальність і індивідуальність і дозволяє завжди виглядати чарівно і відповідно до модних тенденцій абсолютно не складно. Існує думка, що новомодні тренди це прерогатива молоді, проте це не так, дизайнери пропонують безліч варіантів одягу на будь-який вік.

Молодість – час експериментів.

Абсолютно всі існуючі стилі доступні молодим людям у віці до 30 років. Можна сміливо експериментувати, поєднувати різні за стилем речі, доповнювати образи яскравими аксесуарами, тут немає ніяких обмежень. Це час, коли можна приміряти на себе абсолютно будь-які образи – спортивний стиль, casual, класика, що підкреслює елегантність і стриманість, богемний шик стилю бохо, ультрамодні речі та ін.

Вік впевненості і досягнення цілей.

У віці 30 років жінки вже чітко усвідомлюють, чого вони хочуть від життя, вони виробили свій стиль, що відображає впевненість в собі і цілеспрямованість. У гардеробі молодої жінки обов’язково повинні бути присутні класичні речі, але не варто забувати і про модні новинки. Від кричущих і екстравагантних нарядів краще відмовитися на користь стриманих моделей, що підкреслюють жіночність і елегантність. Як аксесуарам в перевагу варто віддати вишуканим дизайнерським прикрасам.

Вік успіху.

У сорок років жінка розкривається в повній мірі, сформований стиль, доглянутий стильний вигляд, простежується повна гармонія в одязі, макіяжі і зачісці. Це вік, коли жінка знає, як привернути увагу і правильно подати свій образ, завдяки життєвому досвіду і успіху. Ідеальним варіантом є стильні речі, що відображають вишуканість, елегантність і жіночність. Актуальними приталені силуети, вишукані декоративні елементи, жіночний квітковий принт, поєднання розкоші і мінімалізму.

Бальзаківський вік.

У 50 років жінка напевно знає свої сильні сторони і вміє їх демонструвати. Це час, коли можна жити невідповідно до своїх загальних правил і сліпо наслідувати моду, а довіряти своєму смаку, виробленому роками. Деякі жінки роблять помилку, вибираючи яскраві відтінки, ультрамодні фасони, виглядати молодше можна за допомогою правильно підібраної зачіски та макіяжу, а ось в одязі краще дотримуватися простих фасонів, спокійних тонів і елегантного декорування. Це зайвий раз підкреслить незалежність, жіночність і бездоганне відчуття смаку.

Вікова мода.

У будь-якому віці можна виглядати модно і свіжо, головне правильно підібрати наряд. У 60 років можна виглядати привабливо і чарівно, що доводять такі діви, як К. Деньов, Д. Фонду та інші. Слід вибирати натуральні м’які тканини, простий крій, наприклад, класичні сукні, що летять довгі спідниці, в кольорі краще віддати перевагу світлим пастельним тонам.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.