Стиль «колорблок» залишається по сьогоднішній день одним з головних трендів в напрямках моди. Відмітна його риса – поєднання двох або трьох протилежних один одному яскравих кольорів.
Одяг людини, який віддав перевагу модному тренду, чимось нагадує світлофор. зелений джемпер, червоний берет або шапочка, сині штани, жовті черевики і т. п. І оскільки такий модний «несмак» щільно закріпився не тільки в дизайні нового одягу, а й стосовно до макіяжу, варто придивитися до нього ближче.
Відмінною особливістю застосування стилю колорблок є те, що він застосовується лише на одязі, викраєного в жанрі мінімалізму, погодьтеся, видатні елементи яскравого сміливого стилю були б занадто відверті у поєднанні з химерним дизайном стильного одягу. Тому колорблок сусідить зі скромними геометричними формами. При використанні колорблок тренда варто дотримуватися в одязі прямих силуетів, футлярів або А-силуетів.
Не можна сказати, що колорблок – це хаотичне змішання яскравих кольорів. Ні, не змішання, але саме поєднання. А тому існують правила, за якими підбираються кольори тренда. Підбираються два основних спектральних кольори або їх перехідні відтінки. Наприклад, зелений і блакитний, і його перехідний відтінок – бірюзовий. Різниця між основними кольорами має бути помітною, але часто вибираються два сусідніх кольори. Найбільш поширені кольори тренда – зелений з червоним, синій з жовтим, зелений з синім, оранжевий з синім, фіолетовий з червоним, жовтий з зеленим та інші.
Ще один принцип, за яким підбираються кольори – поєднання протилежних кольорів. Використовується в більшій мірі по відношенню до макіяжу. І третє правило. Поєднання кольорів, які знаходяться в колірному трикутнику. Наприклад, фіолетовий-зелений-оранжевий, жовтий-фіолетовий- помаранчевий, білий-червоний-синій.
Це не просто екстравагантне рішення для любителів привернути до себе увагу. Це дійсно дизайнерська знахідка, в якій чудово зливаються в одну гармонію краса, насиченість смаку і кольору. стиль в одязі Колорблок стверджує: життя має бути яскравим.