Як вибрати джинси в інтернеті?

джинсиЯк ми вже не раз писали, в Україні іноді буває важко знайти речі, які не значаться модними в тому чи іншому сезоні. Наприклад, таке нерідко відбувається з джинсами в останні роки – досить важко знайти будь-яку іншу модель, крім скінни. Добре, що є зарубіжні сайти, на яких запропоновано певний вибір і інших моделей. Але щоб знайти щось, потрібно знати, як це щось шукати. Тому представляю вашій увазі джинсовий словничок.

Boot cut jeans (на деяких сайтах також можна знайти за назвою boot leg jeans) – легкий кльош – вгорі такі джинси щільно облягають ногу, а донизу злегка розширюються:
Flare jeans / Kick flare – джинси-кльош.

Wide jeans / wide leg jeans – широкі джинси – практично однаково широкі по довжині всієї ноги.
Skinny jeans – скінни, вузенькі джинси.
Boyfriend jeans – бойфренди, відрізняються низькою посадкою, не прилягають в паховій області, а бовтаються там, часто мають потертості і / або прорізи і взагалі поношений вигляд, їх носять, підгинаючи низ.
Straight jeans – прямі джинси.
Denim Jumpsiut / denim dungarees – джинсовий комбінезон.
Denim playsuit / denim dungarees – короткий комбінезон.

Cropped jeans – укорочені джинси.
І про посадку. Вона може бути:
High waisted / High rise / High waist – високою.
Mid waisted / Mid rise / Mid waist – середньої.
Low waisted / Low rise / Low waist – або низькою.

Невеликий рада – рекомендується купувати джинси оптом і в роздріб з невеликою добавкою лайкри або еластану. В такому випадку джинси будуть краще і довше тримати форму, в порівнянні з джинсами з 100% бавовни.

Ці назви вам можуть стати в нагоді не тільки для покупок в інтернеті, але і в разі, якщо ви шукаєте натхнення як носити ту чи іншу модель. В такому випадку йдемо в пінтерест, забиваємо назву потрібної моделі по-англійськи і отримуємо купу картинок на задану тему. Тут я, приміром, вбила в пошук boyfriend jeans.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.