Чотири основних типи темпераменту були визначені ще Гіппократом: сангвінік, холерик, флегматик і меланхолік, проте саме холериків і меланхоліків найбільше турбує свій зовнішній вигляд. Як же їм одягатися?
1. Боєць (холерик). Він найкращий друг принижених і ображених і завжди бореться за правду, навіть якщо не до кінця зрозумів, у чому саме ця правда полягає. Жінки цього типу зупиняють на скаку коней, заходять в палаючу хату, в загальному, тримають всю сім’ю в священному трепеті. Сперечатися з ними марно, останнє слово все одно буде за ними. Їх міміка надзвичайно виразна, жести мають високу температуру і різноманітні, мова швидка, темпераментна і не завжди цензурна. Головна відмітна якість людей з холеричним темпераментом – азарт. Їх не можна допускати до карт, рулетки, ігрових автоматів та показів мод.
Журнали мод також викликають у бійців активні дії з придбання речі, що сподобалася, але володіння обновкою не може доставити бійцеві довгої радості, бо раптово виявляється, що нова річ мала, велика, не йде і не гармонує. “Воительница”, ні хвилини не роздумуючи, купить плаття на два розміри менше, давши собі обіцянку неодмінно схуднути мінімум через два тижні. Коли це не виходить, дама з тим же запалом і напористістю намагається збути невдалу покупку.
Власниці бійцівського характеру варто порадити спортивний стиль з великою кількістю брюк, довгих вільних спідниць, широких і коротких светрів, об’ємних жакетів – одяг не повинен сковувати рухи. Варто також приборкати свою схильність до непомірно яскравих кольорів, надмірно строкатим кольоровим сполученням. Бійці повинні в обов’язковому порядку дотримуватися єдності кольору і фактури для шкіряних аксесуарів (туфлі, пояс, сумка, рукавички), а до вибору прикрас підходити виключно з точки зору гарнітура (тобто сережки, кільце, кулон, браслет повинні бути однаковими).
2. Сіра мишка (меланхолік). За нехитрою зовнішністю у цих людей криється безодня інтелекту і складний душевний світ. Кожна друга мишка – поет. Але часто скромна і боязка мишка не вірить в свої сили і впевнена в тому, що нічого доброго з її починань все одно не вийде. Основне заняття сірої мишки – скорбота у зв’язку з недосконалістю світу.
Від оточуючих людей мишка вимагає розради і співчуття, якщо цього не отримує, засмучується.
Основна трагедія мишок-жінок полягає в тому, що їх абсолютно не помічають чоловіки. Але вже якщо чоловік дасть собі волю подивитися на мишку уважніше, справа цілком може закінчитися весіллям, так як багато сірі мишки володіють зовнішністю типу “чим довше дивишся, тим красивіше”.
Сірі мишки часто просто бояться одягатися модно, так як схильні ховатися за сірими, чорними і коричневими кольорами та невибагливими фасонами. Вони бояться, коли на них дивляться, їм здається, що їх обновку все неодмінно осміють. Глянцеві сторінки модних журналів викликають у меланхоліка, як правило, два почуття – захоплення прекрасним і смуток через власну невідповідність побаченого. Мишці необхідний хтось, хто візьме її за руку, відведе в магазин і змусить зробити ту покупку, яку вона не наважується зробити вже кілька місяців.
Почати зміну зовнішності мишки слід з правильного підбору окулярів (саме окуляри найчастіше служать їм погану службу) і стильною стрижкою – ні в якому разі не можна дозволяти їм зберегти вірність гладкою зачіскою з вічним хвостиком. Далі мишці варто змінити сумну гамму улюблених захисних тонів на ніжні пастельні кольори, які просто створені для її лагідної, полохливої, романтичної натури. Занадто яскраві кольори і великі малюнки не для неї.
Мишки, як правило, довго зберігають юнацьку зовнішність і можуть сміливо використовувати в своєму гардеробі елементи підліткової моди – вузькі джинси підкреслять струнку фігуру, а черевики на важкій підошві допоможуть продемонструвати зворушливу, майже дитячу, крихкість. Меланхолійним особам дуже йде романтичний стиль зі спідницями-дзвониками, рюшечками і збірками, візерунчастими светрами, маленькими жакетиками.