Зустрічайте ТМ “STIMMA” на експозиції KyivFashion 2016.

мода стимма

В цьому році компанія «STIMMA» ставати учасником престижного 31 міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion 2016, де представить новинки стильного жіночого одягу високої якості на загальний огляд. У зв’язку з цим ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш виставковий стенд № С224.

31 міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion 2016 проходити з 7 по 9 вересня 2016, за адресою ВЦ КиївЕкспоПлаза, вул. Салютна, 2Б.

Компанія СТІММА заснована в 2010 році. В даний час компанія розвивається і постійно представляє нові моделі стильного жіночого одягу, який набивает великої популярності у модниць. Виробнича база «STIMMA» знаходиться в м. Хмельницькому. Основний напрямок, це пошив і реалізація високоякісного одягу для різних вікових груп. Оптова торгівля є пріоритетним напрямком для компанії.

Підприємство виробляє продукцію на новітньому обладнанні. Це дає можливість виробляти вироби ідеального крою і якості. Одяг шиється з тканин тільки гідного рівня, популярних кольорів і текстур. Постачальниками тканин є виробники Польщі, Сирії, Італії, Туреччини. Велика увага приділяється і фурнітурі – ефектна, прекрасна і відповідна до сучасних тенденцій моди.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.