Знайди свій стиль з одягом СТІММА!

купити жіночі штани недорогоЗнайди свій стиль, свою неповторну красу, не так вже й складно!

Бути копією дівчини з обкладинки, на моє глибоке переконання, вже не актуально. Знайди свій стиль, свою неповторну красу! Зрозуміло, ти не проти новітніх досягнень індустрії краси та гаряче поділяєш прагнення жінок виглядати якнайкраще, тому, вирушаючи в школу – будь просто охайним, а збираючись на вечірку, працюй над тим, щоб виділитися в натовпі, в чому може допомогти жіночий одяг нашого інтернет магазину.

Намагайся творчо підходити до свого зовнішнього вигляду і не прагни до ідеалів з журналів про красиве життя: з них можна почерпнути масу корисних «технологій краси» – не більше! Наприклад, як спритно приховати не випрямлене вчасно волосся в хитромудрих косичках або освіжити манікюр, стоячи в пробці. Актори кажуть, що незабутній образ створюється двома-трьома яскравими штрихами, а психологи стверджують: придбавши упевненість в собі, можна і потрібно дозволити собі деякі поблажки і «недосконалості».

Пропоную один із способів лікування від юнацького перфекціонізму. Всі звикли бачити тебе одягненою «з голочки». Щоб так виглядати, ти витрачаєш всю себе без залишку. Тепер спробуй постати перед подругами або шанувальником без манікюру, косметики, в стильних брюках і косинці, на швидку руку пов’язаною на не надто гладке волосся. Твоєю зброю нехай буде – посмішка, іскрометний гумор і вічна таємниця в очах. Тобою як і раніше будуть захоплюватися, ось побачиш!

У пошуках золотої середини важливо не «заблукати» серед картинок з улюбленого журналу. Інакше, то дойдеш в стан повного нервого стану, а тоді прийдеться гірко плакати навіть через зламаний ніготь, то виявиш себе в компанії радикальних феміністок, принципово не миючих голову.

Кажуть, що пефекціонізм – це ліки від щастя. Чи потребують цієї «таблетки» сучасні дівчатка і жінки? Адже, на думку більшості людей, наші жінки – найпрекрасніші в світі. Не секрет, що європейки не соромляться кошлатого волосся і брудних джинсів, тоді як наші дами завжди відмінно виглядають!

Покупка одягу з’їдає все зароблене за літо і подароване на свята. Додайте до цього постійні дієти в сукупності з саме катуваннями в фітнес-клубі і залежність від пластичної хірургії (а її “вік” значно помолодшав). Звідси висновок: невгамовне прагнення до досконалості – симптом психологічних проблем. Він часто властивий невпевненим дівчатам.

Звичайно, твоя мама може дивуватися кількості флакончиків на твоїй полиці у ванній, адже років двадцять тому вона і її подруги мали більш скромним арсеналом. Проте, фарбували губи і вії, вирушаючи в булочну, і не виглядали смішно або вульгарно, тому що так вимагали їх виховання і культура поведінки. Твоїм одноліток і їх старшим сестрам пощастило менше: їх уявлення про прекрасне були відразу поміщені за борт історії, а на зміну їм прийшли образи ідеальних жінок.

На різного роду експерименти зі своїм зовнішнім виглядом зазвичай штовхає дитяча невпевненість, про яку через кілька років може натякати ніяково збрита частина правої брови або чогось проколотий язик – тоді це, напевно, був певний виклик майстерності візажистів і навколишнього світу.

А починається все років з чотирнадцяти. При критичному порівнянні своєї фігури з тонким станом красунь з глянцевих журналів ти розумієш, що твоя нікуди не годиться. Значить, треба перестати їсти. Через якийсь час батьки зазвичай чують недобре і грізно попереджають про наслідки, а я лише делікатно натякну: до досконалості в цьому віці потрібно прагнути за шкільною партою.

Усвідомлення власної досконалості вважала блаженством Мері Поппінс. Будь я психологом, зуміла б стверджувати: beauty-перфекціонізм (від лат. Perfectus – досконалий) гарний тільки в розумних кількостях.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.