Зміни свій стиль. Поєднання зачіски і вбрання.

сукніЧи задавалися Ви питанням: «Скільки причин потрібно жінці для того щоб змінитися – змінити свій стиль?».
Може бути одна і дуже вагома – кардинальні зміни в житті самої жінки, а може бути зовсім банальна – проста зміна настрою. Важливо не бояться щось поміняти в собі. Навіть банальна заміна зачіски може круто змінити Ваше ставлення до життя. Розглянемо поєднання зачіски і одягу, як один з ефективних способів зміни свого стилю.

Не бійтеся обрізате свое прекрасне довге волосся, зробіть зачіску і не лінуйтеся доглядати за волоссям. Не бійтеся додавати в якийсь стандарт укладання волосся різноманітні романтичні елементи. Наприклад, м’які завитки поєднувати з прямими лініями. В одязі: глибокий виріз сукні звузить широкі плечі, а акцент на талії підкреслить жіночний силует вашої фігури.

Хочете мати високу зачіску, укласти волосся в «черепашку» і «бабетту» – будь ласка. Така зачіска як би «змушує» розправити плечі, тримати себе більш струнко і відчувати себе прекрасної леді, а не сірою мишкою. Але така зачіска для завершення формування образу вимагає відповідного наряду. Складну і об’ємну зачіску краще поєднувати з одягом простого силуету без зайвих елементів декору. Проста укладка волосся навпаки вимагає об’ємних деталей вбрання або яскравого малюнка тканини.

Можна поєднувати стрижку зі зміною кольору волосся. Професійна фарбування дозволить волоссю виглядати завжди відмінно навіть без трудомісткого укладання. Якщо Ви зібралися перетворитися в блондинку, підкреслюйте свій новий колір волосся перлинно-сірими тонами в одязі. На додаток образу використовуйте блискучий декор і аксесуари.

Коротка стрижка в злегка недбалі манері укладання освіжить ваш образ і дозволить виглядати більш жіночно. До такої стрижці підійдуть речі приталеного крою, вони підкреслять крихкість і жіночність Вашого образу. На додаток до цього елегантні туфлі на підборах – вони візуально витягнуть силует. Виразнішим Ваш образ зроблять яскравий жакет і стильні аксесуари.

Якщо у Вас від природи кучеряве волосся доведеться постаратися, щоб виглядати красиво і модно. Краса кучерявих від природи волосся – це безсумнівний плюс, але не варто думати, що таке волосся не вимагає догляду. Можна пофарбувати його в теплий світлий відтінок. На додаток до цього повітряний кардиган, який візуально полегшить вашу фігуру. Підкреслить талію за допомогою пояса, а расклешенними джинсами візуально звузьте стегна. Взуття на підборах додатково подовжить фігуру.

Власницям прямого волосся теж можна багато чого змінити в своєму образі.

Спробуйте насичений коньячний відтінок з мідними відблисками. На додаток до цього романтичні деталі одягу: плісировка і повітряні оборки. V-подібний виріз сукні допоможе візуально звузити широкі плечі, а глибокий фіолетовий відтінок тканини підкреслить образ, створений коньячним відтінком волосся.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.