Жіночність в класиці.

спідниціБагато жінок хочуть бути жіночними і намагаються зробити для цього все можливе. Але найчастіше вони роблять упор на макіяж, а це не завжди приводить до бажаного результату, тому що далеко не від макіяжу залежить прояв жіночності. В основному, велику роль в цілісності образу, як жіночого, так і чоловічого, грає одяг, взуття та аксесуари. З їх допомогою можна створити будь-який образ, який народився у вашій голові.

Критерії жіночності.

Він один і полягає в манері поведінки жінки. Щоб виглядати жіночно, в першу чергу, потрібно вести себе як жінка, тобто бути трохи боязко, навіть слабкою фізично. Ви можете бути сильні духом наскільки це можливо, але фізично залишайтеся боязкою жінкою, таким чином, ви на крок наблизитися до жіночності. Якщо вам пропонують допомогу, особливо якщо це чоловік, прийміть її з вдячністю. Ну і не забувайте про зовнішній вигляд, пам’ятайте, що він повинен бути відповідним жінці.

Як створити жіночний образ?

Спочатку давайте розберемося, які стильові рамки відповідають жіночному образу. Не потрібно далеко ходити, це, звичайно ж, класика. У класиці міститься і жіночність, і стриманість, а головне що класичний стиль в одязі підходить і чоловікам, і жінкам. Жінка в класичному стилі виглядає жіночно і елегантно, а значить, ви можете використовувати класичний стиль для створення жіночного образу. Але не варто забувати і про інші стильові спрямованості, крім класики, вони теж можуть бути жіночними, якщо у даних стильових напрямків основні критерії відповідають жіночному образу.

Які стилі відповідають жіночному образу?

Ми вже зрозуміли, що жіночності відповідає класичний стиль. Давайте подумаємо, в яких ще стилях можна виглядати жіночно. Існує кілька стилів, крім класики, які відповідають жіночності. Це такі стилі, як вінтаж, кежуал, мінімалізм, нью-лук, романтичний і стиль ретро. У разі, якщо класичний стиль не буде відповідати вашим перевагам, у вас завжди залишиться можливість вибору. Якщо ви хочете, щоб ваш образ був не тільки жіночним, але і екстравагантним, спробуйте змішати кілька стилів. Правда, пам’ятайте, що змішання стилів виглядає як мінімум екстравагантно і як максимум безглуздо. Будьте обережні і не перейдіть цю грань.

Як підкреслити жіночність?

Якщо ваш жіночний образ готовий, і ви визначилися з вашими стильовими рамками, можна подумати про те, як найбільш підкреслити кордон жіночності в вашому образі. Це робиться за допомогою аксесуарів і взуття. У теплу пору року ви сміливо можете взути туфлі, найбільш жіночною моделлю є туфлі човники на шпильці, завужені в шкарпетці. З аксесуарів дуже жіночно виглядають шовкові або шифонові хустки, зав’язані на голові або шиї. Не потрібно забувати і про прикраси, дуже жіночно виглядають вироби з перлів, золоті нитки, сережки-гвоздики, тільки прослідкуйте, щоб всі елементи аксесуарів підходили образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.