Жіночий Тренч.

posted in: Жіночий одяг | 0

тренчЖіночий плащ trench coat!

Жіночий плащ (Треч) trench coat має свою особливу історію успіху. Просто вражає, як військове траншейне пальто, пройшовши вікову трансформацію, в результаті зайняло міцне місце в списку найбільш популярних базових речей в гардеробі тендітних жінок.

Початок стрімкого підйому тренчкота в якості модного жіночого плаща припадає на 20-ті роки минулого століття. Тоді ця груба практична шинель із захисного матеріалу перетворилася в елегантний жіночий плащ з габардину універсального бежевого кольору. Лінії силуету стали більш витонченими, а ось практичність при цьому не «постраждала». Тренч почали виготовляти з міцної водонепроникної і захищає від вітру тканини, а надягати його стали не тільки з брюками, але і разом з жіночними сукнями та спідницями.

Сучасний класичний тренч особливо не змінився, хоча дизайнери зі всього світу дуже люблять даний предмет гардероба, і час від часу експериментують з дизайном та фасоном. Наприклад, цієї осені модними будуть тренчі oversize як би з чужого плеча. Популярними залишаються яскраві плащі з принтами і видозміненою фурнітурою. Але хоч як крути, а класика завжди попереду. Тренч класичного крою, річ дуже універсальна. Такий плащ очолює списки капсульних колекцій, оскільки його можна пристосувати до різних стилів. До того ж тренчкот класичного стилю «дружить» з взуттям різної категорії – від класичних човників до черевиків в чоловічому стилі.

Ще одна вигідна особливість тренчкота, це його довговічність. Служить своїй господині він довго і вірно, тим більше, що плащ з ознаками носки виглядає ще більш стильно і модно. Купуючи плащ trench, жінка на довгі роки забезпечує собі елегантний і завжди актуальний образ, оскільки тренч ніколи не виходить з моди.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.