Жіночий світшот.

купити світшотЗ чим носити жіночий світшот?

Незважаючи на певну простоту даного предмета гардероба, він став надзвичайно актуальним і популярним останнім часом. Світшоти відрізняються по дизайну, можуть бути лаконічними, однотонними або принтованими. При цьому принт може мати широку кольорову гаму, яка буде вражати яскравістю і незвичністю поєднань.

Трендові варіанти поєднання світшота.

Дизайн світшота впливає на його стильове забарвлення, але в цілому його можна поєднувати буквально з будь-якою річчю в гардеробі.

Найбільш популярними поєднаннями є:

1) Штани. Не варто для цього поєднання вибирати розкльошені моделі або ж брюки вільного крою. Оптимальний варіант – обтягуючі моделі і брюки прямого крою.

Залежно від стилю всього образу взуття та аксесуари можуть змінюватися. Таким чином, штани і світшоти можна поєднувати з туфлями на підборах, черевиками або ж з ботильйонами. Якщо образ має спортивний стиль, то варто віддати перевагу кросівкам, кедам, мокасинам, сліпонам і ін.

2) Джинси. В цьому році даний предмет гардероба актуальний як ніколи. Джинси в тренді в незалежності від їх крою і стилю. Дане поєднання виглядає куди лаконічніше попереднього, адже обидві речі виконані в приблизно однаковому стилі. Актуальне поєднання світшота з обтягуючими моделями джинсів, які можуть бути як нормальної довжини, так і укороченими. Не менш популярне поєднання світшота з бойфрендами або моделями прямого крою.

Що стосується взуття, то доречно буде доповнити образ спортивними моделями. Бойфренди і джинси прямого крою краще поєднувати з взуттям на підборах. В якості взуття на підборах можуть виступати туфлі-човники або ж ботильйони.

3) Шорти. Для цього поєднання можна вибрати як джинсові або текстильні моделі, так і шкіряні шорти. Що стосується довжини, то варто вибрати короткі, але скромні варіанти.

Взуття слід вибирати в залежності від стилю вашого образу. Найбільш доречними є спортивні моделі взуття. Що стосується моделей на підборах, то краще вибрати ботильйони або закриті моделі босоніжок.

4) Спідниця. Вдало виглядає поєднання світшота з короткими моделями спідниць, крій яких не має особливого значення. З світшотами лаконічно поєднуються мереживні спідниці, моделі прямого і облягаючого крою. Також можна використовувати спідницю-сонце. Залежно від загального стилю вашого образу можна віддати перевагу спідниці-олівець. Можливе використання кльошних спідниць.

Спідниця може бути виконана з абсолютно будь-якого матеріалу. Доречно наявність у спідниці різних оборок і воланів, які так актуальні в цьому році.

Спідниці в довжині міді також досить цікаво поєднуються з світшотами. В даному випадку варто звернути свою увагу на матеріал, з якого виготовлена спідниця. Оптимальними є важкі матеріали, які надійно тримають форму або ж спідниці з легких, напівпрозорих тканин.

В якості взуття краще вибрати туфлі чи босоніжки на підборах, також доречні ботильйони і черевики.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.