Жіночий одяг який не повнить!

купити платтяОдяг для жінок, який не повнить, або 5 правил модного маскування!

Відома модельєр і стиліст Лі Фелдон вважала, що існує всього два основних типи жіночого одягу – той, який вас повнить, і той вид одягу, який цього не робить. Вона і запропонувала всім жінкам, які мріють виглядати на 100%, освоїти техніку шикарного маскування Вашої повноти.

Техніка Лі Фелдон дозволяє жінкам, незалежно від вад фігури, виглядати модно і привабливо. Для цього необхідно дотримуватися лише кількох правил:

Правило 1. Однотонність в одязі.

Будь-який редактор журналу мод, модельєр і стиліст знає цей прийом. У однотонному жіночому одязі будь-яка людина виглядає стрункішою і вищою, оскільки один колір завжди створює візуальну вертикаль. Чудово, якщо вдасться використовувати деталі одного кольору, але різної фактури, або різних відтінків. Прекрасно, якщо вдасться додати до однотонного костюму деталь іншого кольору. Темні і нейтральні кольори в одязі більш виграшні. Наряди темних кольорів відмінно поглинають світло, на них менш помітні виточки і шви, неможливо відразу розгадати крій. Нейтральний колір в одязі – це колір, що не ультрамодний, прекрасно гармонує з іншими кольорами в одязі і з кольором вашої шкіри. Сьогодні, це найчастіше оливковий і гірчичний, кремовий і бежевий, темно-синій. Але завжди треба пам’ятати – чим темніше колір, тим Ви будете стрункішою.

Правило 2. Всі лінії тільки зверху вниз.

Чим швидше очі рухаються по лінії, тим довше сприймається область займана ними. По вертикальних лініях на одязі погляд спускається дуже легко, і ваше тіло сприймається як високе і струнке, по горизонтальних лініях погляд переповзає повільно і ліниво, тому ваша фігура представляється широкою і низькорослою.

Правило 3. Дотримання пропорцій в одязі.

Необхідно розуміти, як різні частини вашого тіла ставляться одне до одного – довжина тулуба до довжини ніг, ширина грудної клітини до ширини стегон і т.д. Правильно визначивши правильний баланс свого тіла можна вдало підібрати співвідношення частин костюма.

Правило 4. Жорсткі, об’ємні і блискучі тканини – геть.

Одяг жіночий з жорстких тканин абсолютно не підходить до форм вашого тіла, об’ємні тканини вас повнять, блискучі – прекрасно відбивають світло, тому ви здаєтеся набагато більшими.

Правило 5. Моделююча нижня білизна.

Моделююча нижня білизна становить 80% успіху вашого загального вигляду. Сьогодні вільно продаються найрізноманітніші види і форми моделюючої білизни. Одна білизна – підтягне животик, інша додасть форми вашим сідницям, ще інша – звузить стегна, – словом додати тілу елегантність і стрункість за допомогою нижньої білизни сьогодні не проблема.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.