Жіночий одяг. Як одягнутися на корпоратив?

купить блузкуМода. Як одягнутися на корпоратив?

Корпоративи – урочисті заходи, що проходять в основному ввечері, з присутністю колег по роботі. Влаштовуються керівниками підприємств, які хочуть побачити співробітників в неформальному ракурсі і ближче познайомитися.

Відомі випадки, коли людина була успішним і кваліфікованим співробітником, а після корпоративну, знижена на посаді. І навпаки, співробітниця на робочому місці була “сірою мишкою”, а стала керівником фінансового відділу. Це звичайно не правило, але багато позначається керівниками безпосередньо в неформальній обстановці. Часто людина може тримати себе порядно і не проявляти негативних якостей на роботі, але варто йому трохи розслабитися або випити, як тут же виявляються всі його приховані риси характеру, здатні здивувати навіть самих затятих «хедхантерів».

Не можна для корпоративів одягати одяг, який підходить для дискотеки: рвані джинси і сорочка з заклепками. Це може нашкодити стилю ділової людини.

Вибирати одяг необхідно стримано. Не можна секретарю виглядати краще начальника. Гарне плаття з глибоким вирізом, коротку спідницю, прозору блузу теж краще залишити вдома до іншої слушної нагоди. Одяг для корпоративу повинен не виділяти гідності, а її елегантно підкреслювати.

Не бажано змішувати одяг, для кожного дня в офісі з одягом для корпоративу.
Що ж одягнути дівчині або жінці на корпоратив?

Маленьке чорне плаття від Шанель має бути в гардеробі кожної жінки. Воно дуже вдало підкреслить фігуру разом з піджаком, на випадок прохолодної погоди на вулиці по поверненню додому.

Ні в якому разі не можна приходити на корпоратив з голими ногами. Навіть якщо вони бездоганні. І не підійдуть темні колготки в сіточку або з котиками. Оптимальним рішенням будуть тонкі колготки або панчохи тілесного кольору.

Ніяких зручних черевиків, нехай навіть за 100 $. Чорні туфлі-човники з вузьким носиком на підборах. Тут теж має бути все продумано. Каблук прийнятний від 6 до 8 см. заввишки.

Якщо корпоратив передбачає бути на природі, то тут будуть доречні джинси, жіночі футболки і кросівки. Все в класичному стилі, без рваних джинсів і футболок з фото Леді Гаги.

Існують і тематичні корпоративи, наприклад присвячені карнавалу. У цьому випадку заздалегідь обговорюються костюми. Двох однакових або ж трохи схожих костюмів бути не повинно. Вибирати костюм потрібно ретельно, щоб не образити товаришів по роботі.

Одягаючись на корпоратив завжди слід пам’ятати, що досить легко колегам по роботі і начальнику поміняти думку про Вас, як про надійного і кваліфікованого працівника.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.