Жіночий одяг. Як дізнатися свій кольорово тип?

 кольоротипІснує кілька типів зовнішності людини виходячи із загальних характеристик і незважаючи на унікальність кожної жінки. Вдалість підібраною жіночого одягу та кольорового макіяжу прямо залежить від класифікації відносно кольорово типу, завдяки чому ви можете максимально розкрити вашу природну красу. Згідно даної класифікації всі люди діляться на основні 4 групи і, якщо ви навчитеся правильно визначати приналежність до кольорової гами, то ви будете мати карколомний вид з легким макіяжем і маючи скромний базовий гардероб.

Модний стиліст в кожному сезоні вибирає новий модний колір для жіночого одягу, кожній людині властиво мати свою власну палітру, відповідну тільки для неї і, тому сліпо переслідувати модні тренди не слід. При правильному визначенні своєї належності до кольорово типу дає можливість при виборі макіяжу і гардеробу виключити велику кількість помилок.

При примірці в магазинах однієї моделі жіночого одягу, але в різній колірній гамі, ми можемо помітити, що наші очі стали яскравими і засяяла шкіра тільки при певному кольорі тканини. Згідно з різними порами року (як і кольоротипу) відповідають певні відтінки і кольори жіночого одягу, які підходять то одній, то іншій людині.

Тому 4 групи кольоротипу назвали як і пори року: зима і осінь, літо і весна. У зв’язку з відтінком і кольором очей, волосся і шкіри людини визначають її кольоротип. Кожному сезону властиво певний тип фарб: теплий (весна і осінь) і холодний (зима і літо). Вся палітра червоного кольору і жовтого відноситься до теплого відтінку, а всі неяскраві кольори і синій відносяться до холодного. Кольоротип визначається за переважанням найбільшої кількості якогось відтінку в очах, волоссі і шкірі певної людини.

1) тип весна: в даний тип входять натуральні блондинки або світлі шатенки з теплим персиковим або молочним відтінком шкіри і райдужка очей сірого, блакитного і сіро-зеленого кольору. Їм властиво швидко червоніти, мають веснянки золотистого кольору і родимки. Також їм властиво під сонцем швидке придбання смаглявого кольору шкіри. І це має враховуватися при доборі та купівлі жіночого одягу та макіяжу, віддаючи перевагу свіжим, теплим тонам, немов виблискування сонячних промінчиків. В обов’язковому порядку треба включити в свій жіночий гардероб модну кофтинку відтінком молодого листя або аквамаринового відтінку, які будуть підкреслювати вашу виразність і індивідуальність. Також у вашому гардеробі мають бути жіночі речі і косметичні приналежності абрикосового, персикового, світлого червоно-коралового і золотисто-бірюзового кольору. А з темного кольору здобувайте коричнево-фіолетові відтінки або відтінки молочного шоколаду. Але ні за яких обставин не використовуйте холодно рожеві відтінки в одязі, сліпучо білі або, навпаки, вугільно-чорні кольори.

2) тип літо: це тип контрастів – світла шкіра і темне волосся. В основному переважають дівчата з русявим волоссям попелясто-сірого відливу з блакитними, як озеро, очима, або сірими, або світло-карими. У жінок даного типу шкіра з віком стає прозорою, світлою з сірувато-оливковим відтінком, але завжди холодного виду тони. Після засмаги шкіра не стає темною, в крайньому випадку, прохолодно-коричневого відтінку. Якщо веснянки, то обов’язково темні, наче родимки. Даному типу підходять холодна, димчата гамма або пастельний тон. Індивідуальність підкреслюють сіро-білі або темно-рожеві з відливами фіолетового кольору жіночі вбрання. Виразність очей підкреслюють тіні сріблястого, ніжно-блакитного, бузкового або перлового відтінку. А при бажанні яскравих тонів можна вибрати вишневі, малинові або кольору червоного вина. Не використовуйте отруйні, помітні, теплі кольори – помаранчеві, охру, їдко-зелені, морквяно-червоні, які можуть зіпсувати ваш образ.

3) тип осінь: в основному жінки шатенки чи брюнетки з трохи червонуватим, мідним відтінком волосся і особою, засіяну ластовинням на смагляві шкірі золотистого відтінку. Веснянки мають властивість обгорати після засмаги або покриватися світло-золотистим відтінком. Вони власниці для янтарно-карих, або тростинно-зелених очей з яскраво виділеною радужкою. Якщо ви підходите під даний кольоротип, то вашу зовнішність зробить ефектною вся осіння тепла палітра в одязі. Ви повинні зупинити свій вибір на золотисто-блакитному, смарагдовому кольорі, а тіні використовувати золотистого, жовтувато-бежевого або мідного колірного діапазону. У вашому жіночому гардеробі для підкреслення яскравої індивідуальності потрібно вибрати темно-фіолетове, гірчичне, або яскраво-червону сукню або костюм. Не використовуйте в жіночому одязі холодний синій, білосніжний, чорний, рожевий або блакитний пастельні відтінки.

4) тип зима: шатенки чи брюнетки з темним волоссям і темно-карими, майже чорними очима. В даний тип входять пекучі з синюватим відтінком волоссям брюнетки, що мають блакитні очі з чіткою радужкою. Дівчата з блідою, фарфоро-білою, навіть з блакитним відтінком шкірою, яка не має рум’янцю. І навіть родимки з сіруватим відливом. Якщо ви маєте відношення до даного типу, то вашим коником буде контраст, при якому потрібно поєднувати яскраво-чорні з білосніжними, срібними з насичено фіолетовими тонами. Купуйте для вашого гардеробу жіночі речі вишневих, малинових, бордових, рожевих, синіх темних тонів яскравого кольору. А для офіційних заходів підійдуть костюми, або жіночі сукні кольором гіркого шоколаду і кави. Не використовуйте речі з жовтим, помаранчевим, червоно-коричневим, землистим і цегляним відтінком. Ваш тип може вписуватися в декілька груп кольоротипів відразу.

Дотримуючись загального уявлення даної теорії ви можете навчитися підбирати для себе базовий гардероб, розкриваючи свою прекрасну зовнішність повною мірою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.