Жіночий одяг в смужку – плюси і мінуси.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити одяг в смужкуСмужки в одязі – плюси і мінуси.

Ця знаменита смужка нерідко стає частиною дамського гардеробу. Кого-то вона привертає, а кого-то відлякує. Чому? Та тому, що у смужки в одязі є особлива сила приховувати або виділяти недоліки жіночої фігури. У тому випадку, якщо ви ще не знайомі з усіма плюсами і мінусами цього малюнка, тоді давайте разом їх розглянемо.

Вертикальні смужки в одязі

Прийнято вважати вертикальну смужку долею пишних і невисоких дам. Так як цей візерунок подовжує і стоншує фігуру. Більшою мірою це дійсно так, але існують деякі поправки до цього закону стилю.
За допомогою вертикальної смужки можна скорегувати пропорції фігури. Невисоким жінкам і «Пампушка» рекомендується саме такий вид смужки.
Однак і тут є один нюанс. У тому випадку, якщо смужка широка, тоді вона трохи повнить. А чим тонше смужка, тим тонше здається фігура.
Кому ідеально підходить поздовжня смужка, так це власницям типу фігури «пісочний годинник». Їм можна комбінувати вертикаль з діагоналлю, наприклад, або з однотонними елементами гардероба. Жінкам високого зросту з витонченою фігурою краще уникати вертикальної смужки, оскільки вона ще більше подовжує.

Горизонтальні смужки в одязі.

Наприклад, власницям пишних грудей і вузьких стегон зовсім необов’язково вважати себе пампушки і відмовлятися від горизонтальної смужки. Можна легко навчитися правильно поєднувати смужку. Так чудово буде гармоніювати даний узор з типом фігури «трикутник». Власницям такої форми можна вибирати верх з горизонтальною смужкою, поєднуючи його з однотонним низом. Не варто зловживати яскравими фарбами в одязі з смужкою, особливо жінкам з пишними формами або тим, кому за сорок.

Яскраві смужки на одязі можуть привернути увагу до недоліків, краще віддати перевагу темні смуги, які згладжують невдалі місця.

Жінки з типом фігури «груша» можуть надходити також, врівноважуючи верхню частину тіла з нижньою за допомогою горизонтальної смужки на кофтинах. Таким чином, широкі стегна не будуть «кидатися в очі».

Ідеально виглядає горизонтальна смужка на високих худих дівчат. За рахунок цього малюнка фігура стає трохи ширше і не так акцентується увага на високому зростанні.

Не варто надягати штани, легінси або колготки з горизонтальною смужкою тим, у кого короткі, нерівні або повні ноги. Цей малюнок виділяє недоліки.

Діагональні смужки в одязі.

Діагональ вважається якоюсь серединою між горизонталлю і вертикаллю. Її вплив на фігуру не так категорично. За допомогою діагональної смужки в одязі згладжуються деякі недоліки фігури.

Щоб домогтися стрункості, можна комбінувати однотонний верх з брюками або спідницею в косу смужку.

Жінкам з красивою талією важливо підкреслити свої достоїнства, і це можна зробити за допомогою одягу в діагональну смужку. Сукня з таким малюнком, на якому стоїть акцент в зоні талії, буде ідеально гармоніювати з типом фігури «пісочний годинник».

Кольори смужки на одязі.

Щоб бути дійсно чарівною в одязі з смужкою, потрібно вміти підбирати колірну гамму. У тому випадку, якщо верх в смужку, тоді низ краще вибрати одного з відтінків малюнка або віддати перевагу універсальний колір – джинсовий.

Яскрава смужка виділяє всі недоліки, а темна приховує їх.
Знаючи деякі секрети одягу в смужку, ви, дорогі модниці, зможете вдало підбирати свій гардероб.

Успішних експериментів!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.