Жіночий одяг в діловому стилі.

жіночий офісний одягДіловий стиль в жіночому одязі як ніколи в наш час вимагає певної уваги.

Потрібно пам’ятати, що діловий образ повинен бути акуратним та стриманим. У ньому не допускаються яскраві кольори. Під піджак одягається: сорочка, водолазка чи блуза, вони повинні бути в пастельних тонах.

Порада! Для того щоб прикрасити діловий образ і зробити його стильним, необхідно додати деякі аксесуари. Це може бути хустка або шарф, намисто, браслет чи брошка.

Діловий костюм, може бути однотонний або з принтом. Костюм може бути в клітинку або в смужку. Малюнок не повинен, бути великим. У діловому стилі, потрібно використовувати не більше трьох кольорів в одязі. Це дозволить створити ідеальний образ, а кольори будуть гармонійні між собою. В основному, у ділових костюмів є декілька кольорів:

• чорний;
• білий;
• сірий;
• синій;
• коричневий.

Такі кольори в одязі ділового стилю використовують дуже часто, вони вважаються нейтральними – це означає, що дані відтінки, добре будуть поєднуватися з іншими кольорами. Вибір кольору в одязі ділового стилю, залежить від індивідуальних переваг кожної жінки. За статистикою, білі костюми, купують ті люди, які дуже впевнені в собі. Таким чином, привертають до себе увагу. Коричневі і сині костюми, одягають більш спокійні люди.

Дами, можуть одягати не тільки костюми, але і класичні сукні. Вони зазвичай однотонні. Футболка в діловому стилі, не повинна сильно обтягувати фігуру, а довжина її не повинна бути за короткою. Для ділового стилю, важливо, щоб образ був ідеальний.

Потрібно відповідально підійти до вибору взуття. Це класичні туфлі, черевики, чоботи. Колір взуття повинен поєднуватися з кольором костюма. Якщо присутній каблук, то він повинен бути не високий. У літній період часу, взувають туфлі чи босоніжки, але вони обов’язково повинні бути з закритим носком. Відкриті пальці ніг, не допускаються, за правилами етикету.

Для кожної пори року, підбирають, з якої тканини буде діловий костюм. Наприклад, для осені – вовняний костюм, для літа – костюм із шовку. В даний час, асортимент костюмів дуже великий. Не важко буде, вибрати та придбати костюм з будь-якої тканини та кольору.

Купити одяг в діловому стилі можна переглянувши наш каталог жіночого одягу від виробника!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.