Жіночий одяг та знімний комірець як аксесуар, освіжаючий і оновлюючий образ жінки.

posted in: Аксесуари | 0

комірецьЗнімний комірець як аксесуар, освіжаючий і оновлюючий одяг був придуманий не дарма.

Знамениті дизайнери незмінно включають в творчі жіночі колекції різноманітні знімні комірці. Цей універсальний відмінний аксесуар привносить шарм в пересічний жіночий одяг, освіжає наряд, оновлює, власниця виглядає дуже ефектно.

Знімний комірець цікаво комбінувати з жіночим одягом простого фасону, створеної з недешевої якісної тканини, формується ексклюзивний наряд, скромно і зі смаком, дорога простота.

Розмір і фігурність істинних ультрамодних аксесуарів залежать від моделей базового жіночого одягу та овалу обличчя власниці. Маючи кілька різних видів знімних комірців і змінюючи їх щодня, можна просто весь тиждень надягати одне улюблене жіноче плаття, але утворюється враження, немов кожен день наряд надівається новий.

Застібка знімного комірця може розміститися попереду, позаду, на симпатичний декоративний гудзик, або гачок, або кнопкова, або на ланцюжок з допуском варіантів зміни розміру.

Головне правило застосування цього оригінального аксесуара – чим більше на комірці декору з каміння, кристалів, бісером та іншими блискітками, тим неодмінно благородніше і дорожчу тканину поєднувати з ним можна.

Різні форми таких універсальних аксесуарів можна підглянути у модних дизайнерів, підібрати цікаві моделі за смаком і замовити у кравчині аналогічні. Знімні комірці присутні в колекціях Prada, CeCe Toppings, Carven, Louis Vuitton, Drives van Noten, Rodarte, Gemma Lister, Antonio Marras, Miu Miu.

Знімний комірець перетворить всяку жіночий одяг – перетворить її в пікантну, ексклюзивну, освіжить і оновить будь-то образ чи фігура.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.