Жіночий одяг та основи стильного образу.

купити блузкуДуже багатьох цікавить питання про створення певного образу. Щоб виглядати стильно, потрібно дотримуватися певних правил.

Визначення кольоротипу.

Коли ви будете знати свій кольоротип, зможете легко зробити красивий і свіжий макіяж. Кожному сезону: літо, весна, зима, осінь – визначається свій кольоротип. Але запам’ятати масу інформації людині, яка не цікавиться модою дуже складно. Тому існує два критерії: контрастність і температура шкіри. Необхідно з’ясувати, контрастні ви чи ні, яскравий, теплий або холодний відтінок шкіри у вас. Ці критерії найголовніші, по ним і слід підбирати предмети гардероба. І так для яскравої особи підходять яскраві кольори, а для теплих або холодних все навпаки.

Тип лиця і фігури.

Кожній жінці хочеться виглядати гарно, тому і прагнуть вони до ідеалу. Лице овальної форми вважається ідеальним, а фігура «пісочний годинник». Але якщо у вас інші форми, це не говорить про те, що ви непривабливі. Але безліч прагне до ідеалу і намагається підібрати відповідний гардероб.

Головні правила:

– акцентувати увагу на талії, це основа жіночності. Виділивши її, у вас буде приваблива фігура.

– якщо фігура у вигляді трикутника вибирайте і купуйте жіночий одяг у вигляді перевернутого трикутника, а фігурі перевернутого трикутника підбираєте тип трикутника.

– жінкам з круглим обличчям підійдуть квадратні вирізи, а з квадратним – круглі вирізи.

– варто робити акцент, щоб привернути увагу, але подалі толії, тому що хочете приховати.

– якщо комплекти жіночого одягу будуть в одному тоні, то збільшення довжини ніг і зростання гарантовано.

Стиль.

Головне знайти вашу родзинку і визначиться зі стилями, вивчити кожен з них і придумувати комплекти жіночого одягу в рамках допустимого. Дуже видно одягнені ви за певним образом або одягли, що було під рукою. Відразу зрозуміло стильні Ви чи ні. Зачіска, сумочка, аксесуари, взуття теж мають певний стиль. Підбирайте вашому образу все підходяще.

Вік.

Не варто забувати, скільки вам років. Адже надівши цікавий жіночий наряд підлітка, ви не будете виглядати стильно. Для кожного віку існують свої жіночі речі.

Подія.

Слід одягатися по сезону, правилам етикету, що б на вас звернули увагу як на стильну людину. Не варто забувати, куди ви йдете або на який захід вас запросили.

Звертайте увагу на всі дрібниці, адже макіяж, аксесуари, зачіску, манікюр грають дуже важливу роль. Будьте індивідуальні і стильні у виборі одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.