Жіночий одяг. Співбесіда: що одягнути?

posted in: Жіночий одяг | 0

купити сукню стіммаЗавжди, при пошуку роботи, у нас виникає безліч питань, як себе подати, як вірно скласти резюме, як одягнутися на співбесіду … І саме останнє відіграє величезну роль для ймовірного роботодавця, так показує статистика. неспроста з’явилася така приказка, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Внаслідок цього досить принципово вибрати для себе відповідний стиль в одязі.

Завдаток фурору відмінно сидячий піджак. Основне, щоб лінія плеча піджака цілком збігалася з вашої лінією плечей. Жакети розміром трохи вище ніг будуть виглядати досить привабливо. Манжети сорочки повинні бути трохи довше рукава піджака, це необхідно пам’ятати при виборі блузи під піджак. Моделі довжиною до коліна, трохи вище або ж трохи нижче вважаються діловими спідницями, нічого іншого не можна собі дозволяти.

Якщо ви вирішили купити і надіти жіночі штани, то важливо, щоб вони закривали верхню частину вашого взуття.

При виборі білої блузи, необхідно загострити свою увагу на її відтінку. У разі якщо у вас прохолодний тон шкіри, то для вас підійде сніжно – білий колір. А ось дівчатам з теплим тоном шкіри, це буде, навпаки, не найкращим придбанням. Таким дівчатам більше підійдуть теплі відтінки – молочний або бежевий. Основними критеріями при виборі та купівлі кольору костюма або кардигани, це те, що ви бажаєте донести до співрозмовника.

Співробітникам банківської та юридичної сфери відмінно підійде блакитний колір. Тому як костюм синього кольору змориться кілька жорстко, як чорний. А ось адептам креативних професій краще ігнорувати даний варіант, тому як вас можуть порахувати нудною. Якщо ви вирішили вибрати блакитний колір, бажано провести кілька експериментів з аксесуарами та додатковими кольорами. Це саме можна сказати і до сірому кольору.

Найменш переконливим, на відміну від блакитного і сірого, виглядає кавовий колір. Застосувати його можливо в щоденному дрес-коді, але варто ігнорувати коли для вас треба бути зі співрозмовником на одній хвилі, це може бути співбесіда або ж демонстрація бренду.

Чорний колір в жіночому одязі в даному випадку є універсальним в будь-якій сфері і здатний поєднуватися буквально з усіма іншими кольорами. Поєднання чорного з білим, як завжди надійний варіант, так як є вічною класикою в жіночому одязі.

Притягнути погляди допоможе червоний колір. У разі якщо ви претендуєте на керівне місце у творчій сфері або ж просто бажаєте відрізнятися, то краще за все буде від нього відмовитися, коли ви підете на співбесіду.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.