Жіночий одяг. Речі і аксесуари, які збуджують чоловіків!

модаПідбираючи собі новий наряд або вибираючи черговий аксесуар, кожна жінка має певні цілі. Деякі речі купуються для того, щоб виглядати незрівнянно на світських заходах, деякі просто через їх зручності, а частина речей – для того, щоб порушити чоловіків. Ось тільки у різних статей можуть бути різні думки про те, що ж збуджує їх половинок. У цій статті ми розкриємо найстрашнішу таємницю чоловіків – ми розповімо дівчатам, які ж елементи одягу і які аксесуари збуджують абсолютна більшість чоловіків в світі.

1. Довга сукня. Жінка у сукні – це завжди приголомшлива картина. Іноді здається, що навіть не косметика здатна зробити жінку привабливою, а саме шикарне плаття. Одягаючи таке плаття, ви не тільки привернете увагу чоловіків до своєї персони, а й викличете у них бажання скоріше зняти його з вас.

2. Ланцюжок на щиколотці. Здавалося б, що може бути особливого в звичайної ланцюжку! Але чоловіків він привертає, оскільки він може сказати набагато більше, ніж колір губної помади або ж зачіска пані. Ланцюжок підказує сильній половині людства, що її власниця стежить за дрібницями, любить увагу, є витонченою і чуттєвою натурою. Кому така жінка може не сподобатися?

3. Вязане плаття, яке щільно облягає фігуру. Якщо у жінки гарна фігура, це потрібно обов’язково підкреслити! Чому чоловіків приваблюють саме в’язані сукні, складно сказати, потрібно просто сприймати це як факт. А як користуватися цим знанням – вирішувати вже кожній жінці самостійно.

4. «Пишна» спідниця вище коліна. Якщо перед вами буде стояти вибір – надіти міні-спідниці або спідниці-сонечко, то не замислюючись робіть вибір на користь другого варіанту. Як показують опитування, така спідниця дає чоловікам багате поле для фантазії, і вона, звичайно ж, показує їм ваші чарівні ніжки.

5. Витончене чорне плаття. Складається відчуття, що чоловіків більше всього на світі привертає саме чорний колір в одязі жінок. А якщо поєднати цей їхній потяг з маленькою сукнею? Ефект від такого експерименту повинен бути просто неймовірним!

6. Діловий костюм. Може бути, ділові костюми на жінках так подобаються чоловікам, оскільки вони дають можливість розігратися їх фантазії? Ким може бути така жінка? Вчителькою? Бізнес леді? Суворим директором фірми?

7. Панчохи. Про цей елементі одягу жінки могли б здогадатися й самі, оскільки вони стали привертати увагу чоловіків з самого їх моменту появи. Ну, не можуть чоловіки протистояти магії панчіх, а значить цим потрібно користуватися!

8. Мереживне білизна. Подивитися на мереживну білизну, яка надіта на манекен – це вже задоволення для чоловіка. А тепер уявіть, яким щасливим буде ваш обранець, якщо ця пишність буде надіта на його улюблену жінку, яка лежить перед ним в ліжку?

9. Тонкий светр в обтяжку. Виявляється, чоловіки – це не тільки реалісти, які відчувають те, що бачать, вони ще й романтики, і фантазери. Одягнувши тонкий, навіть, що просвічує светрик в обтяжку, ви дасте розігратися їх фантазії. Адже буде видно і вашу фігуру, а про форми ваших грудей вони зможуть вдосталь пофантазувати.

10. Туфлі на високих шпильках. Вважається, що ця вельми стервозне взуття. Але крім усього іншого, завдяки туфлям на високій шпильці ноги жінки візуально подовжуються, а спідниця стає коротшою. А багатьом чоловікам, хоча б раз, але хотілося побувати поряд з «поганою» дівчиною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.