Жіночий одяг. Правила догляду за вечірніми сухнями та дуже примхливими нарядами.

posted in: Поради | 0

модаОсобливе жіноче вбрання і виглядає особливо! Це жіночі вечірні наряди з використанням всіляких бантів і рюш, мережив і бус, намистин і оборок. Коли свята закінчені, саме час привести свої жіночі вбрання в порядок, щоб вони завжди були готові до майбутніх урочистостей. Як же правильно доглядати за вередливою жіночим одягом?

Якщо на жіночих сукнях присутні речі з металевими вставками, віддайте їх в хімчистку, інакше ризикуєте отримати на сукнях після прання іржаві патьоки. Зверніть увагу, що деякі елементи прикрас для жіночої сукні можуть зіпсуватися, якщо впливати на них всілякими засобами, що чистять. Тому попередьте про цю обставину фахівця.

Якщо на етикетці йдеться, що жіноче плаття підлягає пранню в машині, знайте, що його необхідно прати при низьких оборотах і при невеликій температурі, тобто в щадному режимі і без попереднього замочування. Щоб не пошкодити ніжну тканину, не варто ретельно відтирати забруднення. І не забудьте під час прання покласти жіноче плаття в спеціальний мішечок для білизни. Якщо вам важко розгладжувати жіночий одяг з камінчиками або паєтками, скористайтеся відпарувачем. У такому мішечку дуже зручно прати якісну нижню білизну, предмети жіночого одягу з аплікаціями, стразами, бісером і навіть вишивкою. В мішечку можна також прати фіранки і м’які іграшки.

Якщо після вечірки ви помітили, що на вашому жіночому одязі немає ні єдиної плямочки, ви можете сміливо відправляти її в шафу. Тільки не вішайте жіноче плаття або блузу на плічка, якщо через великої кількості каменів вони стали досить-таки замашними. У цьому випадку її краще  відправити на поличку, щоб улюблена річ не розтяглася.

Якщо плиссированная тканина не м’яла, побризкати на неї з пульверизатора. Якщо в цьому випадку складки не розійшлися, періть такий одяг вручну. Але якщо плиссированний жіночий одяг з натуральної тканини, не варто мучити ні себе, ні її, віддайте наряд в хімчистку. Відпарувач також делікатно розправить шовк і синтетику. Але щоб пальці не обпеклися, розгладжуйте тканину за допомогою відпарувача і олівця, кінець якого необхідно обгорнути паперовою серветкою і закріпити скотчем.

Якщо у вашому жіночому вбранні наявні бавовняна або лляна оборка, озбройтеся відпарувачем. Те ж саме стосується речей, декорованими дрібними рюшами. Однак жата тканина нехай і залишається м’ятою. Щоб наступного разу вам було легко впоратися зі всілякими декоративними елементами, розміщуйте жіночі сукні в шафі так, щоб не пом’яти їх. І простежте за тим, щоб всі оборки були розташовані в одному напрямку.

Іноді на святі з вами може статися казусний випадок – ви чи хтось із вашого оточення забруднив ваш вечірній наряд, внаслідок чого на ньому залишилося пляма. Що робити? Негайно видаляти пляму і хоча б частково позбавити плаття від бруду. Для цього намочіть ватяну паличку, умочіть в делікатний засіб для прання і протріть тканину між вставками. Якщо на вашому вбранні ну просто достаток всіляких бантів, перед самим пранням обробіть їх кінчики безбарвним лаком, щоб краї прикрас залишилися цілими і не розійшлися.

Повірте, доглядати за вечірніми жіночими нарядами нескладно, потрібно тільки знати, як це правильно робити, мати під рукою відпарувач, мішечок для прання і не лінуватися. Приємного вам вечора, будьте чарівні!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.