Жіночий одяг – пошук свого стилю.

posted in: Жіночий одяг | 0

Естетичне почуття штовхає нас, щоб знайти все більше і більше натхнення, але є кілька питань: який мій стиль? Як я можу його знайти? І, мені дійсно потрібно шукати його?

Одяг – пошук свого стилю.

Покази мод, журнали і реклама: краса знаходиться в очах, щоб дивиться. Ми живемо в час повномасштабного інформаційного перевантаження.

Ми можемо отримати натхнення від знаменитостей кожен день в соціальних медіа, щоб наслідувати їх зовнішнім виглядом. Недолік у тому, що маючи так багато інформації на руках, всі ми можемо в кінцевому підсумку виглядати так само як все, безжально втрачаючи свій стиль і свою самобутність.

Мати багато інформації від різних джерел завжди хороша підготовка для нашого почуття краси, більше варіантів для вибору свого стилю, ніж це було 15 років тому, наприклад, коли це було проблематичніше через меншу популярність Інтернету. Естетичне почуття штовхає нас, щоб знайти все більше і більше натхнення, але є кілька питань: який мій стиль? Як я можу його знайти? І, мені дійсно потрібно шукати його? У даній статті, ми опишемо кілька ідей, щоб допомогти вам відповісти на ці питання.

1. Виберіть ваші джерела інформації.
Сексуальні стилі, стиль Кардашян і т. д. Подібні стилі домінують в Інтернеті, але це дійсно те, що вам потрібно? Подумайте про ваш смак – і майте на увазі, то що, він буде розвиватися з плином часу, так як ви одягаєтеся зараз, швидше за все не будете одягатися через п’ять років, або навіть шість місяців якщо на те пішло. Не ставте перед собою будь – які обмеження і не бійтеся. Подумайте про те, хто ви є, спробуйте уявити собі, куди ви хочете піти, і ким ви хочете бути … Це не так уже й важко.

2. Проаналізуйте вашу шафу.
Встаньте перед шафою і уважно подивіться в до неї. Ви можете знайти в ній наприклад білі футболки, або довжиною до колін плісировані спідниці, або можливо з високою талією джинси. Визначте, чи можна наявність певного одягу у вашому гардеробі назвати стилем. Якщо ваша шафа переповнена футболками, це, ймовірно, тому, що ви відчуваєте себе дуже комфортно коли носите їх, тому не викидайте їх, а зовсім навпаки. Постарайтеся зрозуміти, чому ви їх любите, але чи і йдуть вони вам.
Багато знаменитостей мають базовий одяг, який визначає їх стиль. Подумайте про Еммануель Альт, головного редактора Vogue Paris: вона завжди носить гарні куртки. Кьяра теж любить шкіряні куртки, у неї їх багато і вона носить їх як влітку, так і взимку. Ви знайшли свій стабільний ідеал? Добре. Це буде відправною точкою для створення вашого стилю.

3. Пошук ідей в соціальних медіа. Читайте книги і журнали, дивіться фільми та музичні кліпи, документальні фільми, доречний веб – серфінг. Постарайтеся зрозуміти, що вам дійсно подобається, і зробити його сумісним з вами і вашим життям. Це може бути стиль головної героїні останнього фільму який ви дивилися, яка носила ефектне червоне плаття і ви закохалися в неї; це можуть бути кросівки які ви бачили в 90 – і на поп – відео: якщо ви бачите, те, що може ідеально відповідати вам, ідіть і шукайте, щось подібне, а потім носуть це на свій смак.

4. Будьте безстрашні.
Іноді ви можете не мати певний одяг який ви планували – що ж це життя. Не будьте занадто суворі до себе. Зрештою, це просто гра. “Дерзайте”, киньте виклик собі, спробуйте почати з одягу, а потім змініть його навколо. Важливим є те, щоб ви відчували себе красивою і вам було комфортно в тому, що ви носите. Якщо ви відчуваєте себе комфортно, ви будете виглядати впевнено, і інші будуть сприймати це. Не забувайте, що ви одягаєтеся для себе. Не журіться про думку інших людей.

5. Гроші не можуть купити стиль.
Не думайте, що великі суми грошей допоможуть купити, щось фантастичне з жіночого одягу. Звичайно, маючи хороший бюджет він може допомогти, можливо, купити красивіший одяг, або навіть просто дозволить купувати більше речей.

Проте, це не означає, що будь-яка людина з бюджетом має гарний одяг. Є багато прикладів багатих людей які одягаються скромно, наприклад багатий Білл Гейтс носить прості сорочки і джинси, а його дружина любить ділові костюми і мінімум прикрас Незалежно від вашого бюджету, ви можете використовувати ваші можливості, щоб зробити ваш стиль унікальним: йти на ринки, або порийтесь в шафі вашої мами, і попросіть її дозволу запозичити, щось, що могло б працювати для вас. Якщо ваш жіночий одяг вам більше не подобається поділіться ним зі своїми кращими друзями. Ще одна хороша ідея полягає в тому, щоб прикупити гарний класичний одяг, який може побудувати основу вашого гардеробу, сьогодні і в майбутньому. Адже незалежно від вашого стилю класика завжди в моді.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.