Жіночий одяг осінь-2015: модні тенденції!

осінь 2015Осінь-2 015: модні тенденції!

Характерною рисою осіннього сезону моди-2015 стала популяризація жіночого одягу, що володіє незвичайним силуетом. Який ж купити жіночий одяг восени 2015?

Ця сама незвичайність полягає в наступному: при пильному розгляді силуету можна побачити, що одна з його частин навмисно або опукла і об’ємна, або навпаки, незграбна.

У наступному році розвиток цієї тенденції продовжиться. Одним із прикладів яскравою жіночої моди-2015 є сукня-футляр. Це плаття виглядає досить красиво, добре підкреслює жіночу фігуру, проте відразу привертають уваги непропорційно довгі рукава.

Для моди сезону осінь-зима 2015-2016 року характерне використання різних яскравих, блискучих аксесуарів. Це могли бути і великі намиста, і довгі шарфи. Завдяки цим, незначним на перший погляд деталям, відбувається доповнення образу моделі.

Барвисті жіночі вбрання доповнять ваш стильний гардероб. У моді сливовий, м’ятний, червоний, пурпурний кольори.

Штани.

У минулому сезоні на піку моди були штани з об’ємом в області стегон, такі як галіфе, довжина яких доходить до щиколотки, і капрі, довжина яких може бути трохи вище або трохи нижче коліна.

Фасон галіфе спочатку був придуманий для французьких кавалеристів. Названі ці штани на честь французького генерала Гастона Галіфе. Зазвичай такі брюки розширюються на стегнах і облягають гомілки.

Типова забарвлення цих брюк зазвичай нейтральне. В основному були популярні чорні або болотні брюки, а також штани кольору хакі. Тканина, використана для цих брюк, щільна або шовкова. Штани з об’ємом на стегнах – відмінна знахідка для струнких дівчат.

Взуття.

Популярним був своєрідний гібрид чобіт і туфель – так звані «ботильйони». Зазвичай шкарпетки ботильйонів мають високий задертий вгору ніс, а каблуки приймають найфантастичніші форми. Звичайно, класика чорної шкіряного взуття залишається поза конкуренцією, за винятком блискучих туфель на високих підборах. Забарвлення жіночих туфель зазвичай не виходила за рамки постільних тонів. Популярними в той час також були оксамитові туфлі, наприклад, кольору чайної троянди.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.