Жіночий одяг оптом або модний прогноз осінь-зима 2015.

мода осінь 2015Жіночий одяг оптом або, що нам пророкує трендова осінь-зима 2015.

Наближається новий модний сезон, а сучасна індустрія моди вже приготувала свіжі тренди для нас. Нові дизайнерські рішення та колірні палітри в жіночому одязі чекають свого виходу на подіум осінньо-зимового сезону 2015.

Майбутній сезон моди рясніє своєю не типовістю для наших вулиць. Саме він наповнює жіночий одяг фантазіями і духом минулого. Список модних осінніх кольорів очолює яскравий відтінок орхідеї, який комбінується з кольором молодого іспанського вина, а також з насиченим червоним. Осінньо-зимова палітра неможлива без спокійних тілесних відтінків. До них в цьому сезоні потрапляють бежевий, коричневий у всіх проявах і сірий.

Яскрава орхідея.

Цей колір з усіма його можливими відтінками є «кольором цього року». Він об’єднує в собі не тільки фіолетовий, але і колір фуксії, а також рожевий. Слухаючи думки іменитих дизайнерів, можна зробити висновок, що ці кольори ідеально поєднуються з бордовими і ожиновими палітрами.

Червона Аврора.

Це ще один популярний відтінок зі списку модних трендів сезону осінь-зима 2015. Цей колір має масу складнощів, несучи в собі декілька відтінків одного лише червоного кольору. Він прекрасно виглядає на всіх видах тканин, відмінно доповнюючи і комбінуючи, їх один з одним.

Соковитість оранжевого.

Лідируючі позиції також не поспішає покидати і помаранчевий, тому що він відноситься до позитивних кольорів, які приносять радість і веселощі.

Сангрія.

Саме винні відтінки з кожним роком все ближче і ближче підбираються до наших гардеробів, намагаючись їх завоювати. І у них це непогано виходить. Насичений відтінок іспанської сангрии по праву можна вважати одним з найкращих, тому, що саме він ідеально виглядає з тілесною коричневої гамою, все частіше з’являючись на сучасних модних подіумах.

Жовта яскравість.

Соковитість жовтого відтінку зігріє сучасних модниць і в новому осінньо-зимовому сезоні, який ось-ось почнеться. Жовтий в одязі пропонують вигідно поєднувати з нейтральністю чорного і білого відтінків.

Шляхетна синява.

Основними супутниками нового сезону є сині відтінки які як краще будуть виглядати в сукнях, які варіюються від димчасто-синього до яскравого кобальтового.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.