Жіночий одяг. Оптимальне декольте для всіх оказій!

купити платтяЧасто багатьох дівчат і жінок цікавить підбір оптимального декольте для всіх оказій, щоб виглядати привабливо але й не вульгарно.

Як правило, жінки виявляють великий інтерес підбору моделі, кольору і іншим характерним рисам жіночого одягу, але багато з них ігнорують доцільність вирізу, припустимо, на сарафані, кофті, джемпері або жіночій сукні. Дана замітка приурочена до відображення основних типів вирізів, їх комбінації з різноманітними видами фігур. Одне найпростіше правило говорить про те, що широкий виріз на зоні декольте візуально збільшує обличчя і фігуру в цілому, і навпаки, вузький і поглиблений виріз робить вас витонченіше і стрункішими.

І так, першим типом вирізу, який ми розглянемо – це високий комір (водолазки, светри, плаття). Даний тип жіночого одягу дуже зручний і комфортний в носінні, особливо в холодну пору, але він таїть у собі кілька особливостей і можливих помилок: високий комір неабияк вкорочує шию; візуально робить обличчя повніше, так як окреслюють сторону підборіддя, варто бути акуратніше власницям округлих форм особи; візуально збільшує груди: силует, облягаючий фігуру, дає акцент на груди, для власниць невеликого розміру – це просто знахідка.

Другий тип, який ми розглянемо – напівкруглий виріз. Образ півкола допоможе жінкам з квадратичним видом особи приховати його незграбності і значно пом’якшити лінію скул і підборіддя. Для дівчат з худорлявим типом обличчя добре підійде не надто глибокий напівкруглий виріз, який візуально збільшить невиразні дрібні риси обличчя. Округлий виріз, який прагне вниз, здатний візуально подовжити шию, надаючи їй витонченість і грацію.

Трикутний виріз може приховати великий бюст, подовжити обличчя і шию, в цілому, вирівняти силует і загальний вигляд фігури. Цей вид вирізу не підійде при худорлявому і трикутному типі особи.

Квадратний виріз найбільше підійде жінкам з овальним обличчям. Грайте на протилежностях, і вас чекає успіх. Не нехтуйте відтінками, які здатні багато чого ідеалізувати у вашій зовнішності.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.