Жіночий одяг на літо і тренди.

Що надіти влітку 2020 року – актуальні тренди!

Літо 2020 року особливо є спекотним. Мова йде не тільки про температуру, а й про нові, гарячі колекції від провідних світових будинків мод. Модниць чекають гарячі нововведення, розроблені та подані в колекціях провідних модельних будинків.

Одяг літніх тонів.

У моді літнього сезону основний акцент робиться на яскравості і насиченості кольорової палітри нарядів. Вибрати дійсно буде з чого: якщо ви віддаєте перевагу увійти в гармонію з навколишнім світом, повним насичених літніх квітів, вам краще підійдуть кольори вечірнього літнього неба. Вони підкреслить ваші достоїнства і ваш вигляд буде пестити погляди оточуючих.

Якщо ж ви віддаєте перевагу перебувати в центрі уваги і відображати енергію сонця, ваш вибір – яскраві жовті кольори. У новому сезоні особливо популярним стане колір лимонної цедри. На цьому ваш вибір в колірній палітрі може не зупинятися, тому що новий сезон приготував ще масу сюрпризів. Наприклад, ніжний колір нектарина або яскравий і пристрасний відтінок червоного маку. Крім цього, особливо популярними стануть кольори дорогоцінних каменів, таких як смарагд, аметист і нефрит. Вибрати точно буде з чого.

Популярні стилі.

Крім колірного різноманіття, в новому сезоні акцент робиться на величезну кількість можливих кроїв, виконаних в тому чи іншому стилі і інтерпретаціях часових епох. Величезною популярністю користуватимуться сукні та спідниці стилізовані під 60-ті, 70-ті і навіть 40-ві року. Крім цього, в тіні не залишаться нові і експериментальні напрямки. Наприклад, дизайнери не побоялися відкрити деякі ділянки тіла, наприклад, плечі, в покрою античного напрямки.

Не менш цікаво виглядатимуть принти на вечірніх сукнях, міні-спідницях і відкритих курточках. Сюжети можливі найрізноманітніші. Від квіткових, до грецьких орнаментів. Ще одним незвичайним стилем літа 2020 року – жіночі костюми виконані у військовому стилі. Незважаючи на своє походження, він буде чудово підкреслювати жіночність прекрасної статі.

Сполучення тонів і напрямків

Незважаючи на велику кількість запропонованих тонів, в моді виявляться лаконічні комбінації кольорів і крою. Фахівці не рекомендують поєднувати в одному вбранні більше трьох кольорів і не особливо розпорошуватися серед стилів виконання. Найоптимальнішим буде вечірнє плаття, що складається з 2-3 кольорів і декількох елементів одягу. Однак, чим більше модниці експериментують, тим цікавіше і різноманітніше в кінцевому підсумку виявляється їх вбрання.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.