Жіночий одяг. Модні тенденції цієї весни.

дівчина в лосінахБудь-якій жінці хочеться виглядати красиво, незалежно від віку і матеріального становища. Щороку мода змінюється, і встежити, часом, за всім буває досить важко. Так, що ж із жіночого одягу вибрати цієї весни?

Всі стилісти відзначають, що основна тенденція цього сезону – багатогранність у жіночому одязі. Це значно розширює можливості по вибору власного неповторного образу, сьогодні можна поєднувати, здавалося б, непоєднуване в гардеробі жінки чи дівчини. Ідеальним варіантом може бути мереживна блузка з лосинами. Подібну комбінацію стилів прикрасять тоненький шарфик або ж пара желеток, одягнутих один на одного.

Вважається, що однотонний наряд – ознака несмаку, але нинішні тенденції говорять зворотне: припустимі не тільки однотонні брюки з кофтиною, але і аксесуари в тому ж кольорі. І чим яскравіше цей колір буде, тим краще для того, щоб підкреслити стиль. За зиму всі скучили по соковитими фарбами. Якщо ж не хочеться наділяти себе в якийсь єдиний тон, можна використовувати кілька, створюючи, тим самим, ще більш яскравий і строкатий образ. Любителям рюшів і мережив слід взяти на замітку, що в цьому сезоні подібні елементи декору не надто популярні, тому можна обмежитися одною, але великою деталлю.

Любителі класики можуть взяти на озброєння модні в цьому сезоні зачіски шістдесятих, які прекрасно будуть гармоніювати з елегантним костюмом або платтям з дорогої тканини.

Практично в кожній весняній колекції жіночого одягу можна відшукати квітковий орнамент, що відрізняється великою різноманітністю і витонченістю. Ще один парадокс – поєднання квітчастої сукні з сумочкою у велику клітку або смужку. При цьому, немає звичних багатьом маленьких ридикюлів: сумка велика і вельми містка, на будь-який випадок. Переважають прямокутні або квадратні форми.
Прикраси теж краще надягти побільше. Масивні браслети або сережки з каменями, що доповнять яскравий весняний образ.

Як видно, цей сезон «Весна» повинен стати полем для експериментів. Не бійтеся шукати і комбінувати, і це обов’язково принесе позитивний результат!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.