Жіночий одяг і закони моди.

купити блузку інтернет магазин5 вічних законів моди і жіночий одяг.

З року в рік тренди в моді змінюються. Звичайно ж, зміни це завжди на краще і нові тренди лише милують око, але є і те, що залишається стильним незалежно від моди і сучасних новинок. Саме такі закони моди будуть визнані завжди, скрізь і усіма. Саме цим законам будуть слідувати завжди, скрізь і всі.

Закон 1. З року в рік залишається стильним змішування чоловічого і жіночого стилю. Ще кілька десятків років тому жінки почали носити чоловічі та брутальні речі в поєднанні з жіночними елементами гардероба. І до сих пір це залишається незмінним трендом. Так, що не варто боятися, потрібно пробувати експериментувати і тоді обов’язково вийде неповторний образ, який підкреслить шарм і красу.

Закон 2. Є певний міф, стереотип про те, що червона помада йде далеко не кожній дівчині. Насправді це глибока помилка. Вироблено більше сотень відтінків червоної помади для різних кольоротипів особи і варто лише підібрати той, який ідеально підійде і буде виглядати виграшно і стильно. Головне не помилитися з вибором і бути акуратною.

Закон 3. Потрібно вміти підкреслювати свій «вигідний силует». Це означає, що потрібно приховувати недоліки і підкреслювати свої переваги, тим самим створюючи жіночний і привабливий силует.

Закон 4. Сірий – це не нудно. Варто зруйнувати всі стереотипи і погані асоціації пов’язані з сірим кольором. Цей колір відмінно поєднується з будь-якими іншими кольорами і має величезну кількість привабливих відтінків. Додавши в образ сірого кольору, і розбавивши все це гламурними деталями, такими як хутро і яскраві прикраси, можна створити яскравий і стильний образ.

Закон 5. Відмінною ідеєю є додавання простих деталей до базових речей гардеробу. Наприклад, можна створити щось авторське і неповторне просто інакше заправивши жіночу сорочку або додати яскравих прикрас. Можна прикрасити взуття вишивкою, яку тільки, що придумали і це буде виглядати неповторно і оригінально. Варто тільки пробувати.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника пропонує відвідати свій каталог жіночого одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.