Жіночий одяг і ревізія гардеробу!

осінь 2015Ревізія гардеробу – корисна необхідність

Ревізія – дуже страшне слово для багатьох людей. І не тільки для недобросовісних власників підприємств чи ресторанів, які не дотримуються встановлені законом норми, але також і для модниць, які прагнуть враховувати всі поради стилістів. Так-так, модницям теж не чуже порушення правил, нехай навіть і несвідоме. Але тут варто відзначити, що смаки у всіх різні, переваги теж, а думки можуть розходитися докорінно. Але якщо ж хтось свято вірить кожній раді модного стиліста (які, звичайно, часто бувають вірними, але іноді незрозумілі), то слід в цій справі йти до кінця.

У кожної дівчини в гардеробі зберігаються жіночі речі, які явно більше ніколи не будуть надіті, але ось викинути їх рука не піднімається. Тоді ревізія – це єдиний вихід. Можна запросити в якості ревізора людину з боку, наприклад, подругу. І найголовніше, немає сенсу спалювати, рвати або викидати хороші, але немодні речі в сміття, коли їх можна віддати тим, хто не женеться за модою і стилем, або залишити для носіння на дачі. Адже таке знущання над колись улюбленою річчю ні до чого доброго не призведе, принесе лише розлад.

Слідом нещадної ревізії піддаються речі, які не підходять за кольором. Наприклад, якщо людині ні в яку не підходить зелений колір, але в його шафі чомусь висить яскраво-зелена кофточка, куплена на розпродажі за копійки / подарована бабусею на 8 березня, від неї просто необхідно позбутися. Навіть через протести і страхи. На вулиці, на роботі, на зустрічі краще виглядати красиво і впевнено. А в зеленій кофтинці радувати бабусю тільки на сімейній вечері, в межах квартири.

Не варто зберігати речі подібно заощаджень в банку, сподіваючись на те, що з часом їх цінність зросте. Мода, безумовно, має властивість повертатися до своїх витоків або до минулих мотивів, але вона все одно змінюється. Речі, популярні 30 років тому сьогодні будуть виглядати як застарілі, навіть при тому, що мода того часу повертається. Дизайн одягу не копіюється, а лише надихається попередніми образами. Саме тому ті речі, які є «ознаками часу» і зберігаються в гардеробі вже більше 5 років, повинні бути негайно виключені.

І, нарешті, не варто боятися позбавлення від речей. Адже ніхто не забороняє купувати нові. Більш того, є маленький секрет: чим більша кількість речей буде відсіяно, як непридатні, тим більше місця в шафі чарівним чином з’явиться в кінцевому підсумку. І щастя, можливо, втрачене разом з викинутими предметами, потім “восполнится” в магазині. Головне – не допускати тільки, що виправлених помилок.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.