Жіночий одяг і офісний дрес-код.

Як урізноманітнити офісний дрес-код.

Жінкам, які люблять яскраві вбрання, складно висловити свою любов до моди, якщо мова йде про одяг для офісу. Дрес-код вимагає дотримуватися ряду правил при підборі гардеробу, що кілька сковує руки. Проте, при бажанні жінка може підібрати чимало красивих нарядів.

Новий підхід.

Шукаючи купити жіночий одяг для офісу, не найкращий варіант зациклюватися на одних лише брючних костюмах в класичному стилі, адже вони досить нудні. Це сьогодні зрозуміли багато компаній. Вони стали вносити послаблення в дрес-код, щоб їх працівники виглядали стильно і солідно, а не як класичні «сірі миші». Завдяки цьому жінки отримали шанс використати творчий підхід при підборі та купівлі офісного одягу в більшій мірі, ніж раніше.

Правильно підібрати і купити сукню в інтернет-магазині одягу – половина успіху працівниці офісу. Підкресливши свою красу і дотримуючись корпоративного стилю, ви справите належне враження на начальство, ділових партнерів та відвідувачів.

Колір і тканина.

Природно, в офісі не місце міні-спідниць і іншим сміливим вбранням. Тим не менш, ви можете проявити індивідуальність в підборі тканини і кольору виробів, а також різних додаткових аксесуарів. Офісна мода допускає використання в образі окремих елементів в стилі мілітарі і кантрі. Грамотно підійшовши до справи, ви можете навіть скористатися романтичними і спортивними аксесуарами.

Принти.

Пам’ятайте, що діловий костюм повинен бути виконаний з дорогого матеріалу, і виглядати гідно. У цьому випадку не варто економити, купуючи з меншою ціною аналоги. Щоб додати в образ веселі й незвичайні нотки, купіть блузу, насиченими соковитими кольорами. В офісі, особливо навесні і влітку, чудово виглядає одяг, прикрашена принтами в стриманому стилі і різними геометричними фігурами.

Одяг по фігурі.

Вибираючи купити сорочку для офісу, не забувайте, що вона повинна бути в тон костюма, але дещо світлішим його. Зупиняйте вибір не на мішкуватих виробах, а на тих моделях, які підкреслять достоїнства вашої фігури.

Додаткові аксесуари.

Внести різноманітність в вигляд можна за допомогою різних аксесуарів. Зробити наряд менш суворим і повсякденним вам допоможуть банти, незвичайного крою коміри сорочок, манжети, пояси. Але врахуйте, що прикраси не повинні занадто кидатися в очі. Крім того, їх не повинно бути більше трьох. І якщо ви вибрали, скажімо, яскраву і велику брошку, то два інших елемента повинні бути скромнішими.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.