Жіночий одяг і фіолетова осінь.

posted in: Жіночий одяг | 0

модні сукніЖіночий одяг або  бризки фіолетового в жіночому осінньому одязі.

Так як освіжити свій похмурий, чорно-сірий осінній наряд за допомогою крихітних, але елегантних акцентів.

Колір відіграє вирішальну роль в стилі жіночого одягу. Різні відтінки викликають різні враження від погляду на власника. Існують також кольори, які здаються слушними тільки для певних сезонів. Ніжні відтінки рожевого, наприклад, виділяють жіночність і часто спостерігаються в весняних гардеробах. Цієї осені вся гамма чорного і сірого, як завжди, обов’язково набере популярність в жіночому гардеробі. Ці темні відтінки створюють хороший контраст з живою атмосферою осені.

Щоб не виглядати сірим і похмурим, найкраще включити маленькі сплески кольору в свій щоденний осінній гардероб. Фіолетовий – популярний колірної акцент цього сезону. На відміну від інших кольорів, фіолетовий не конфліктує з нейтральними відтінками осені, а навпаки, є родзинкою осінньої палітри. Сміливий і яскравий, цей колір процвітає в пожвавленні переважно темного жіночого одягу. Пара фіолетових колготок може порушити монотонність і похмурість всього чорного вбрання – сукні, піджака і чобіт. У той же час такі колготки збережуть ноги в теплі, оскільки сезон поступово стає прохолодніше. Каскадний жилет-туніка сливового або баклажанового відтінку також є стильним і функціональним доповненням до осіннього гардеробу.

В якості додаткового акценту жінки можуть захотіти додати в свої осінні наряди легкий відтінок тьмяно-рожевого; наприклад, коротке старе рожеве намисто або ліловий шарф. Використання прикрас рожевого і фіолетового кольору в осінньому гардеробі дозволить вам створювати про себе враження стильної жінки. Принти як і раніше актуальні в цей час року, тому не варто боятися носити жіночий одяг з геометричними візерунками або тваринами принтами, розбавляючи ними однотонні сіро-чорні відтінки осіннього одягу. Звичайно, великим плюсом все-таки буде використання відтінків фіолетового і рожевого, оскільки саме ці кольори можна назвати писком моди даного сезону.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.