Жіночий одяг і фігура.

Не секрет, що рекомендовані характеристики ідеальної фігури важко дотримуватися, а іноді й неможливо втілити в життя. Але свою фігуру не тільки дієтами і фізіологічними вправами можна коригувати, а й одяг тут часто так само відмінно справляється.

При недосконалої фігурі слід відмовитися від поясів, вони впадають в око до вашої талії. Заправлені в спідниці (або штани), кофтинки, футболки або светри ще більш підкреслять повноту фігури. Короткі спідниці так само не рекомендуються. Величина жіночого одягу зобов’язана існувати аж ніяк не в міру вашого справжнього розміру, вузька штучка лише підкреслить повноту.

Відтінок речей на вас повинен існувати в одній палітрі, то не сильно контрастним. Пампушками більш підходять прямі штани. Туніки вільного крою, тканина повинна бути м’якою і легкою, повітряною. Будуть так само до місця різні можливі аксесуари.

Високим жінкам не підійде обтягуючі речі в одязі, а пояс краще нижче талії носити. При невеликому зростанні – не носіть контрастний одяг. Зобов’язаний бути результат цілісності. Орнамент переважний з вертикальними рисами.

Худі жінки і високі можуть собі дозволити носити будь-який одяг. Однак вертикальні малюнки можуть візуально витягнути ще більше фігуру. Для низьких і худеньких – підійде радикально все. Слід тільки відмовитися від величезного числа аксесуарів і всіляких прикрас.

На похилі плечі потрібно закріпити малі підплічники. Рукава зобов’язані володіти великими головками, кокетки – прямі. Дозволено тут застосовувати і погони. При широких плечах вживають рукава реглан. Широкий поперек візуально звузиться від 2-ух паралельних швів – рельєфів, що проходять в середині лопаток. Просторий пояс вкоротить витягнуту талію.

При повних стегнах остерігайтеся спідниць з воланами внизу і розширеними вниз. Якщо ікри повні, то вибирайте спідницю на рівні середини коліна, а взуття – на високих підборах. При придбанні одягу, якщо ви в чомусь сумніваєтеся, проконсультуйтеся на місці з продавцем.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.