Жіночий одяг і 7 тенденцій моди!

posted in: Жіночий одяг | 0

млда 20167 тенденцій моди, які жінки люблять, а чоловіки ненавидять.

Жінки завжди зацікавлені в тому, що надіти, щоб подобатися чоловікам, і що б суперечило романтику першого побачення. Вони правильно припускають, що жіночі речі, які представниці прекрасної статі носять з великим ентузіазмом, у чоловіків не пожинають захоплення. Тому, нещодавно був проведений велике опитування, спрямоване на визначення того, що чоловіки на жінках вважають за краще не бачити.

Так, що безумовно не надягати, якщо хочете справити приємне враження на чоловіка?

1) Літні чоботи.
Більшість чоловіків не розуміють, що літні чоботи зроблені з тією метою, щоб їх можна було носити влітку і, щоб в них не було жарко. Майка, шорти і до них – чоботи викличуть, швидше, здивування, а не захоплення. Не дивуйтеся, тому, якщо він відзначить вас, як «Кота в чоботях». Компліментом це, на жаль, назвати складно.

2) Комбінезон.
Всі модні журнали з ентузіазмом пропонують комбінезони, завдяки їх комфорту, вони користуються все більшим успіхом у жінок, але чоловіки такий одяг ніколи не носили, тому, не можуть зрозуміти жіночого захоплення. В їхніх очах, це – все одно, що ходити по вулицях в піжамі.

3) Штани з низькою посадкою.
Кілька років тому ввійшли в моду, так звані, турецькі штани і чоловіки божеволіли від розгубленості. Але, вони носяться, на щастя, досить довго, щоб панове встигли звикнути і, якщо у вас є помірна версія цих брюк, чоловік навіть віддати їм належну похвалу.

4) Штани із завищеною талією.
Сьогодні чоловікам знову доведеться звикати до штанів з високою талією, які переживають гучне повернення. Цей крій, однак, красиво формує жіночу фігуру, і кожні стегна в них стають ще краще, так що, ймовірно, звикати довго їм не доведеться.

5) Крислатий капелюх.
Жінки знають, наскільки елегантна шляпка здатна підняти кожен наряд. Середньостатистичний чоловік, проте, відноситься до такого доповнення, м’яко кажучи, з респектом. Але не хвилюйтеся і наших чоловіків одного разу обіллє хвиля французької елегантності, і уваги до деталей. Можливо.

6) Альтернативна мода.
Все, що прикрашено батиком, занадто вільне або візерункове, не здатне призвести позитивного враження на чоловіка. Тому, будьте обережні з дерев’яними намистинами, східними візерунками, кольоровими панчохами, рукотворними сережками і так далі.

7) Вуличний стиль.
Під час поїздки на природу чоловік оцінить те, що ви – «розпещена дівчинка», яка навіть в ліс одягає підбори і бере сумку D & G, але в повсякденному житті вуличний стиль може відлякати багатьох представників сильної статі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.