Жіночий одяг і 10 правил жіночого гардеробу!

купити платтяВаш жіночий одяг – це ваше відображення, він сам все говорить за вас. Те, що ви надягнете, буде показувати ваш спосіб життя, цілі, фантазію.

• Не потрібно купувати річ, якщо ви не впевнені, що найближчим часом почнете її носити. Кожну майбутню покупку рекомендується обміркувати заздалегідь. В іншому випадку ви можете придбати річ, яка вже у вас є. Складіть список покупки речей, яких вам не вистачає.

• Не купуйте речі того ж кольору і крою, що ви купували в минулому році. Звичайно ж, це не відноситься до речей базового гардероба.

• Не купуйте одяг, який вам просто сподобався. Добре подумайте, як і з чим ви будете його носити. Вибирайте класику – перевірені марки.

• Не купуйте речі на мега незрозумілих розпродажах. Не потрібно гнатися за тим, що одяг дешево коштує, оскільки це тільки захаращує ваш гардероб. Купуйте тільки ті жіночі речі, які вам дійсно потрібні або ж, які у вас є в одному екземплярі або одного кольору.

• Не потрібно під кожну жіночу блузку або джемпер купувати спідницю, джинси, брюки – це абсолютно не раціонально, тому що враження саме нового комплекту дає верхня частина жіночого одягу.

• Чи не намагайтеся купити одяг, якщо він вам трохи малий, в надії на те, що ви схуднете. Краще зробити навпаки: спочатку схуднути, а потім вже купувати. Інакше поки ви схуднете, він вийде з тренда.

• Чи не розвішуйте речі з різних шаф, у вас все повинно бути по поличках, інакше про якісь покупки  ви обов’язково забудете. Краще розвісити все по сезонах. Так буде зручніше і зрозуміліше що з чим і коли носити.

• Не купуйте багато ультра модних або екстравагантних речей. Перші – швидко виходять з моди, а другі – ви навряд чи зможете багато разів надіти.

• Не повторюйте, не копіюйте, не купуйте такий же пуховик, такі ж туфлі або таку ж сумку як у вашої подруги, сестри або сусідки. Адже не все, що підходить їй підійде і вам.

• Не купуйте річ відразу. Продумайте з чим ви її можете надіти, походіть по магазинах, подумайте, як ви її зможете скомбінувати. Кожна нова річ повинна підходити до п’яти вже наявних у вашому гардеробі.

Згадуйте про, ці правила при поході по магазинах, покупки одягу в інтернет магазині так само повинні бути обдумані, що не стосується якщо Ви вирішили купити жіночий одяг оптом, тут працюють інші принципи вибору одягу.

База будь-якого гардероба повинна бути продуманою. Базовий гардероб – це як полотно, навколо якого ви вже самі маєте в своєму розпорядженні відсутні елементи – аксесуари, доповнюючи і перетворюючи маючий образ. Поважайте куплений жіночий одяг, правильно доглядайте за ним і він вам віддячить – прослужить вам вірно і довго.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.