Жіночий одяг для худих дівчат.

купити платтяЯк досить часто трапляються в глобальній мережі інтернет, по телебаченню і в популярних журналах поради для тих, хто бажає за допомогою особливо підібраного жіночого одягу приховати пару-трійку додаткових кілограм, або ж величезні габарити, поточні від природи. Але катастрофічно мало інформації про те, як вірно одягатися худорлявим дівчатам, для того, щоб не виявляти хворими, а навпаки – граціозними і стрункими.

Найближчі поради як раз для тих, хто бажає виглядати приголомшливо і кого вже ніяк не ознаменувати повною або угодованою.

Забудьте про глибокий виріз, переважно носити бажано V-подібний або виріз-човник.

Віддавайте перевагу однотонним речам світлих тонів, які візуально збільшують об’єм. Крім іншого вам підійде, що має кілька шарів одяг, але робити вибір його необхідно з розумом. Для того, щоб не виглядати нерозумно. Не полінуйтеся проводити експерименти будинку повз дзеркала!

Наповніть свій жіночий гардероб вільним одягом, а ось сукні в відсутність рукавів, навпаки, зобов’язані його покинути (вони акцентують увагу на худобу).

Вузькі, обтягуючі жіночі речі зобов’язані поступитися місцем клішу, спідницям тюльпан і плісированим спідницям, коротке змінюйте на довге. Волани і оборки однаково зобов’язані знайти місце у вашій шафі. У разі якщо все-таки замислюються одягнути вузькі джинси, то комбінуйте їх з об’ємними жіночими речами.

Запам’ятайте нескладне правило: жіночий одяг з горизонтальними смужками подовжить ваш силует, тому він до ваших послуг. Для худих представниць слабкої статі крім іншого підходить клітка і хвилеподібні лінії.

Різні шарфи і великі коміри чудово підійдуть, щоб прикрити худу шию. З цією ж метою відрощує довге волосся.

Об’ємна жіночий одяг з ніжних тканин підійде для літа, але стежте за тим, щоб жіночі речі були підібрані буквально по вашому розміру – не більше і не менше.

Намагайтеся уникати у виборі одягу не світлих кольорів, вони зрадять до того ж більше стрункості. Але крихітна сукня чорного кольору напевно має бути.

Всілякі аксесуари (ремені, вишивки, кишені) можуть допомогти надати вашій фігурці обсягу.

Щодо взуття: великі підбори і шпильки не підходять для худих і високих молодих жінок, однаково як і масивне взуття. Переважно підходить взуття з невисокою танкеткою.

Використовуючи ці легкі правила і поради, будь-яка худорлява молода жінка буде здатна виглядати популярно і прекрасно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.