Жіночий одяг для сучасних дівчат.

posted in: Жіночий одяг | 0

Поради як правильно одягатися.

Життя сучасної дівчини, молодої жінки, впевненої в собі леді складається з самих різних справ, заходів, подій. Як виглядати красиво, комфортно, доречно, використовуючи ті чи інші предмети гардероба – такі питання хвилюють як молодих, так і деяких дорослих жінок. Мода мінлива, вимоги дрес-коду на новому місці або у нового начальника можуть змінюватися. А виглядати гідно, красиво і привабливо хочеться завжди.

Скільки жінок, стільки й смаків, особливостей зовнішності. Загальні правила про те, як підбирати одяг звучать так:

– річ повинна підкреслювати достоїнства і не акцентувати наявні недоліки;
– потрібно відповідати обстановці;
– слід враховувати поради стилістів, модні тенденції, але не забувати про свою індивідуальність.

Сьогодні немає строгих канонів в моді, що стосуються фасонів, кольорів одягу. Від сезону до сезону стилісти рекомендують змінювати акценти, створюючи модні образи. Так, маючи базові речі в гардеробі можна створити образ романтичний, діловий, святковий, строгий або викликаючий. Використовуючи аксесуари, і правильно комбінуючи речі, взуття, сумки, прикраси, можна з відносно невеликою кількістю речей в шафі завжди виглядати модно, стильно, ефектно.

Одяг для важливих зустрічей.

Якщо належить відправитися на співбесіду – як правильно підібрати і купити одяг? Це питання хвилює багатьох жінок. Від важливої ​​події залежать підвищення в кар’єрі, просування бізнесу, питання поїздки на відпочинок в іншу країну або зміни місця проживання, отримання громадянства. Як слід одягнутися, щоб справити сприятливе враження:

– одяг повинен бути охайним, комфортним, але досить суворим;
– забарвлення стримані;
– зайвих аксесуарів і демонстративно дорогих прикрас бути не повинно.

Тобто можна надіти класичний костюм забарвлення не дуже яскравого забарвлення. У парі з жакетом можуть бути спідниця або штани. Футболка теж доречна, головне, щоб воно була не надто зухвалою за забарвленням, по довжині та покрою. Класичні брюки або спідниця в парі з гарною блузкою також відмінно підійдуть.

Як одягнутися на побачення.

На питання: як підібрати стиль одягу для романтичної зустрічі немає однозначної відповіді. Все залежить від того, які цілі ставляться перед зустріччю або продовженням відносин. Що жінка хоче продемонструвати, як себе подати, що сказати своїм одягом – виходячи з цього потрібно вибирати вбрання. Не забуваючи про те, що одяг має бути комфортним і доречним в обстановці, де буде проходити побачення.

Якщо добре відомо, що місце зустрічі – вишуканий ресторан, можна одягнутися в чудове плаття на свій смак. Заклади не надто претензійні допускають будь-яке ефектне вбрання. Виходячи з того, що більшість чоловіків віддають перевагу жінкам в спідницях, з легінсами, джинсами і класичними брюками краще не експериментувати. Сукні, спідниці, вигідно підкреслюють фігуру або розповідають про характер жінки – те, що потрібно для побачення.

Зустрічі з подругами.

Де можна не дотримуватися суворих рамок, так це при зустрічах з подругами. Але і тут є нюанси, вони стосуються жіночої дружби. Різні дівчата, жінки дружать по-різному. Без конкуренції, негласного суперництва, навіть при щирих симпатіях один до одного зазвичай не обходиться в жіночих компаніях. А тому одягнутися так, щоб на інших подивитися і себе показати – це мета багатьох жіночих вечірок.

Грає роль ставлення до моди і стилю одягу в жіночій компанії. Якщо стосунки зав’язалися недавно і не дуже добре відомі переваги в одязі, краще запитати, у що планують одягтися приятельки. Інакше може вийти так, що ви прийдете в джинсах, а інші будуть у вечірніх нарядах або навпаки.

Якщо стиль одягу обраний, далі обмежень бути не повинно. Адже індивідуальність і власне розуміння краси – воно і є жіноча суть – основа привабливості та щасливого особистого життя.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.