Жіночий одяг. Діловий або міський стиль?

жіночий офісний одягЧи є відмінності між діловим і міським стилем? Аналітичні наукові центри великих корпорацій роками займаються цим спірним питанням. З їх легкої подачі демократизували розстібнутий верхній гудзик (за умови відсутності краватки). Вдячний офісний контингент відповів за це більшою продуктивністю праці. Діловий стиль зовнішнього вигляду жінки попереджає нас: «Перед вами професіонал». Тому компанія, піклуючись про свій спільний імідж, в договорі обумовлює, у що Ви будете одягатися. Навіть, якщо ваш відділ вважається вільним від суворого етикету, все одно є грань між позитивним моментом і відверто вульгарним в стінах роботи.

Який одяг виключити, вирушаючи на роботу в офіс? Що лаконічно і між рядків будь-яка фірма нам забороняє, сподіваючись, що ми поза танком? Корпоративною політикою виключаються елементи спортивного стилю і мілітарі.

Грубою помилкою буде акцентувати свою увагу на сексуальних лініях, починаючи від глибоких розрізів і закінчуючи взуттям з секс-шопу. Вас однозначно виженуть до першої зарплатні, якщо Ви продемонструєте елементарний бруд, дірки і відсутність праски. Влітку остерігайтеся одягати шорти, які є символом відпочинку, з тієї ж причини сюди зараховуються футболки, бейсболки та пляжне взуття. Виключаються прозорі тканини і блискучий декор, як розслаблюючі увагу співробітників. Кар’єрні сходи, тим самим, мають вибір жіночих брюк, починаючи від обов’язкових чорних і синіх, до них звичайно треба буде купити блузку. На яких саме моделях зупинитися, легко визначити, переглянувши пару останніх колекцій. Джинси плавно займають чільні позиції.

Відкриємо маленький секрет: якщо бажаєте бути на півкроку попереду колег, то все-таки відмовтеся від джинсового одягу. Вже точно вдамося до такого кар’єрного прийому, якщо подібною тенденцією керується начальство.
Сучасний дизайн ділового стилю допускає широку лінійку стильних кофтинок в світлі тих же прет-а-порте. Існує ряд ділових аксесуарів, які в умілих руках перетворюються в символіку, буквально викрикують про ваш професіоналізм. До таких прикрас відносяться, наприклад, перли. Перлова нитка свідчить про порядність і статус власниці, приблизно так само, як годинник у чоловіка.

Іноді, страх перед колективом і босом затьмарює область креативу, тоді просто візьміть за основу два центральних правила: виберіть строгий діловий костюм і простежте, щоб тканина, з якої він зшитий, відносилася до тих, що важко мнуться.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.