Жіночий одяг червоного кольору.

купити кофту жіночуВ одному фільмі згадувалася така фраза: ”Червоний колір-небезпечний колір”. А чи можна його застосувати в галузі моди? Чи дійсно жіночий одяг червоного кольору асоціюється з небезпекою? Це і спробує розкрити дана стаття.

Правила червоних речей.

Червоний є одним з найскладніших за гармонійним вибором, для поєднання і носіння кольором. Тому варто запам’ятати декілька правил по відношенню речей червоного кольору:

1. Не варто одягати червоний верх, якщо існують недоліки шкіри обличчя. Цей колір акцентує увагу на них.
2. З цієї ж причини, не варто одягати одяг такого кольору на частини тіла далекі до досконалості.
3. Образ повинен складатися тільки з однієї речі червоного кольору. Допустимі аксесуари близького відтінку. Але носити одяг, взуття та прикраси червоного кольору не варто. У повсякденному житті це виглядає безглуздо і говорить про відсутність смаку.
4. Прикраси та аксесуари до червоного одягу повинні бути підібрані в стриманих тонах і невеликій кількості.
5. Для кожної вікової групи жінок підходить свій відтінок. Для юних дівчат немає особливих обмежень, а для жінок більш старшого віку перевагу слід віддати приглушеним і стриманим тонам червоного.

Кольорове поєднання червоного в жіночому гардеробі.

Червоний сам по собі є повноцінним кольором, тим самим до нього складно підібрати кольори. Але все ж існують класичні тандеми за кольором. Наприклад, червоний і білий, червоний і чорний.
Наряд в червоно-білому кольорі виглядає свіжо і урочисто. Також це поєднання більш прийнятно в світлий час доби.

Таке поєднання допустимо і в діловому, і в повсякденному образі. Можна міняти верх і низ. Сьогодні біла сорочка і червона спідниця, а завтра навпаки. Тим самим, купивши всього декілька речей цих кольорів, можна створювати неповторні образи кожен день.

Червоний і чорний в одязі можуть виглядати як сексуально, так і вишукано. Таке поєднання допустимо і в денний і у вечірній час. Для вечірніх виходів у ресторан або торжества можна одягнути червону сукню і доповнити її прикрасами і аксесуарами чорного кольору. Вдень, можна носити закритий чорний верх і червоний низ.

Таке ж яскраве поєднання дає червоний з сірим кольором. Але такий тандем в одязі дозволяє жінці виглядати елегантно. При їх поєднанні сірий колір стає більш виразним, а червоний менш яскравим. Через це, така кольорова гамма актуальна в офісному стилі.

Червоний в поєднанні з синім кольором можуть внести якусь дисгармонію в образ, так як вони є суперниками. І той, і інший колір сам по собі яскравий і насичений. При виборі вбрання одному кольору варто віддати перевагу, а другий піде в доповненні. Наприклад, вибрати одяг в синіх тонах, а прикраси або аксесуари підібрати в червоному кольорі.

Поєднання яскравих червоного і зеленого кольорів не зовсім гармонують один з одним. Якщо, наприклад, взяти приглушений зелений, то образ стане гармонійним та стильним.
Правильно підібране поєднання кольорів зробить образ вишуканим і незабутнім.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.