Жіночий одяг Білорусь оптом!

одяг для сімїВиробництво жіночого одягу. Білорусія – країна колишнього Радянського Союзу. Також як і всі країни, що вийшли з нього, ставала самостійною, вбираючи закордонні стандарти, намагалася не поступатися іншим у розвитку. Зараз в Білорусії функціонує близько 1390 підприємств і виробництв легкої промисловості яких категорично не вистачає і тому багато білорусів прагнуть в сусідні країни, щоб придбати недорого і оптом жіночий одяг високої якості. 55 з них, в Бресті – місті, яке по праву вважається столицею серед країн СНД, з виробництва жіночого одягу оптом.

Білоруська легка промисловість орієнтується, більше на якість, ніж на модні тенденції, які диктуються відомими брендами. Тому, досить логічно, що молодь Білорусії воліє іноземних виробників, а зокрема з України. Велика частина продукції йде на експорт – близько 50% всього обсягу виробництва. Моделі жіночого одягу розраховані на жінок побільше, дівчатам мініатюрним або просто худим вдається бути патріотичними, щоб купити жіночий одяг виробництва Білорусії.

Білоруський трикотаж – це вироби зі своєю багатою історією, так як більшість фабрик старого гарту. Білорусія, останнім часом проходить процес модернізації фабрик, великі державні потужності були істотно поліпшені.

Тільки уявіть собі, одне не велике підприємство з легкістю може випустити у світ близько 300 моделей одягу, а їх на території країни дуже багато. Білоруські виробники жіночого одягу мають величезні плани, оскільки, наприклад, в Росії вважають за краще купувати костюми та жіночі трикотажні сукні з Білорусії тому ті користуються великим попитом, а на Україні популярна білоруська білизна. Також користується великим попитом і повагою білоруський льон та вироби з нього – серветки, постільна білизна і т.д.

У кожній країні у відповідь на фабричне виробництво одягу, є велика кількість модельєрів, Білорусія теж не виняток, найвідоміший серед них Іван Айплатов. Зовсім не давно, пройшов тиждень моди – одяг, весь без винятку, пошитий з натуральних тканин, ніякої синтетики! Велика любов до вітчизняного трикотажу видна у всіх модельєрів, у всіх колекціях. У Радянський час білоруський трикотаж був весь плетеним, це було модно і добре продавалося, зараз на показах мод знову видно знайомі всьому Радянському Союзу коси.

Хоча в описі продукції майже кожної брестській фірми вказано, що одяг пошито по новітнім тенденціям, я проаналізувала відгуки саме молодого населення, висновок один – в гонитві за якістю, вони упустили дуже важливе – моду. Але для жінок шукають зручний, прекрасно зшитий одяг з якісних натуральних тканин білоруське одіяння буде найкращим вибором, будь то ви жителем України або ж Італії, тепер уже все одно – «білоруський трикотаж», ставає відомим поняттям по всій Європі.

Для тих мешканців Білорусії, хто хоче урізноманітнити свій гардероб якісним стильним жіночим одягом, наша компанія СТІММА пропонує купити жіночий одяг за приємною ціною в Хмельницькому. Наша компанія оформить будь-яке замовлення, а так само організовує доставку товару до Білорусі на вигідних умовах. Жіночий одяг для Білорусії оптом також замовити у нас буде вигідно, так як наша компанія з виробництва жіночого одягу постійно шукає нові ринку для продажу своїх товарів на вигідних умовах, а це: лосини, леггенси, сукні, термобілизна, шортики і спортивні комплекти.

Теги:
жіночий одяг Білорусь оптом, жіночий одяг Белорусь, жіночий одяг недорого, купити жіночий одяг, леггенси, лосини, одяг від виробника, сукні, термобілизна, фабричне виробництво одягу, шортики

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.