Жіночий одяг або з чим поєднується жовтий колір?

купити плаття жовтеЗ чим поєднується жовтий колір в одязі?

Після похмурої зими і дощової весни абсолютно всім не вистачає сонячного світла, а для того, щоб не чекати моменту, коли сонце буде світити досить яскраво, можна привнести сонце в жіночий одяг. Багато хто боїться, що просто не зможуть поєднувати в своєму стилі жовтий колір, що він буде виглядати безглуздо і т.п. Але насправді є найбільш вдалі поєднання, які дійсно будуть виглядати неймовірно стильно.

Не секрет, що білий колір вважається універсальним, тому саме його можна поєднувати з чим завгодно, і вже тим більше з жовтим. Це поєднання підійде тим, хто боїться бути занадто яскравим, так як білий буде згладжувати колір сонця і образ вийде ніжним. Ідеально буде виглядати біла блуза в поєднанні з жовтими штанами вільного крою.

Тим, хто не боїться бути сміливими, можна спробувати поєднати жовтий з паєтками. Може скластися враження, що поєднання вийде надто помітним, але це не так. Образ з таким варіантом буде дуже стильним. Крім того, не всі модниці вирішуються на такі експерименти, тому виділитися з натовпу буде досить просто, а от загубитися в ньому навіть при великому бажанні не вдасться. Наприклад, можна вибрати джінсовку в пайєтках і довга сукня жовтих відтінків. Це буде далеко не святковий образ, а повсякденний.

Ще один універсальний колір – чорний. Він теж буде чудово виглядати в поєднанні з жовтим. Можна створити досить контрастний образ, як за кольором, так і за стилем, вибравши для себе чорну шкірянку і жовте легеньке плаття.

Жовтий колір в одязі поєднується абсолютно з усіма відтінками коричневого, при цьому можна отримати досить строгий образ, який може підійти навіть для роботи. Причому можна вибирати як темно-коричневий колір, так і світлі відтінки, постійно експериментуючи. Кавова спідниця олівець з жовтою оболонкою – одне з найбільш вдалих поєднань, особливо для ділових дам. Крім того, в таких образах можна не тільки поєднувати кольори, а й фактури.

Багато хто вважає, що не можна змішувати яскравий колір з таким же яскравим. Але це помилка. Жовтий і зелений – шикарне поєднання. Правда варто знати, що в образі ці кольори потрібно врівноважити більш нейтральним, наприклад, білим. Тоді жінка не буде виглядати аляпісто.

Ще одне яскраве поєднання для непересічних особистостей – суміш жовтого, коралового і будь-якого яскравого принта, наприклад, у вигляді геометричних фігур. У такій колірній гамі можна вибрати светр і надягати його разом з джинсами.

А ще жовтий колір прекрасно буде поєднуватися з смужкою, особливо з тільником. Жовтий зробить образ більш яскравим і цікавим.

Таким чином, не варто боятися яскравих кольорів, досить навчитися їх правильно поєднувати, це запорука успіху будь-якої модної дами.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.