Жіночий одяг або як виглядати на мільйон при обмеженому бюджеті?

12245Багатьох зараз жінок напевно цікавить, як же виглядати на мільйон при обмеженому бюджеті?

Ми всі щодня бачимо цих глянцевих красунь, які з гордою ходою несуться по вулицях нашого міста. Один вид такої дівчини змушує задуматися про те, куди вона йде, які в неї плани, яке ж у неї, напевно, цікаве життя … На неї неможливо не звернути увагу. Чоловіки звертають шиї, жінки не можуть відвести очей – чи то від захоплення, чи то від заздрощів. Ці жінки не можуть загубитися в натовпі. Вони карколомні завжди, в будь-яку погоду!

На щастя для нас, далеко не багато хто з них істинні королеви в бюджетному відношенні є. Більшість якраз відносяться до представниць середнього класу, з вельми середнім рівнем доходу.
Проте, дивлячись на них, нас не покидає відчуття, що нам так виглядати не за можливостями. Але якщо фінанси у нас з ними не особливо різняться, тоді в чому секрет цих красунь?

Насправді все просто. Різниця між ними і звичайними дівчатами лише в тому, як вони ставляться до жіночого одягу і з чим його для себе асоціюють. Для «дорогої» дівчини жіночий одяг є можливістю почати світитися зсередини для себе і оточуючих. Запам’ятайте, ви – діамант, одяг – якісна ограновування.

Правила, яких дотримуються справжні королеви:

1. Королева не шкодує часу, витраченого на пошук потрібного жіночого одягу. Звичайно, ми не говоримо про те, що цьому необхідно присвячувати весь свій вільний час. Але вистачати першу-ліпшу жіночу річ, яка виглядає на вас більш-менш стерпно ніколи не потрібно! Краще виділіть собі один день для якісного шопінгу. При виборі пам’ятайте, що ви в цьому одязі повинні світитися в буквальному сенсі. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, вийдіть з кабінки в тому, що приміряли і походіть по магазину. Якщо раптом ви відчуєте на собі захоплені погляди чоловіків – однозначно ця одяг треба купити, він ваш!
2. Ви повинні добре розбиратися в дорогих брендах тільки тому, що ви жінка. Звичайно, якісні жіночі речі коштують дорого, але не забуваємо про те, що існують секонд-хенди та сезонні розпродажі, куди можна потрапити на хорошу знижку. Розбирайтеся в тому, який асортимент товару пропонується у вашому місті.
3. Акуратно із забарвленням. Насправді мало хто вміє грамотно купити і поєднувати одяг яскравих кольорів. Найчастіше, це виглядає в кращому випадку безглуздо. Пам’ятайте, спокійні благородні кольори – ознака дорожнечі. Яскравою повинні бути ви сама, а жіночий одяг вас тільки обрамляє.
4. Якщо ви все-таки зважилися на яскравий принт, то ця річ не повинна бути з дешевих. Інакше ви ризикуєте витратити даремно гроші. Швидше за все яскраво-червоне недороге плаття після трьох прань придбає заношений вигляд, звичайно якщо ж ви тільки не купили плаття за оптовою ціною.
5. Сумки та взуття завжди повинні бути з натуральної шкіри. Тут сильно заощадити не вийде. Але без цього правила вам не вижити.
6. І остання порада. Волосся і нігті завжди повинні бути «а-ля натурель»! Ніяких яскравих лаків, ніяких кардинальних змін кольору волосся. Запам’ятайте, це доля середнього класу, а ви повинні бути королевою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.