Жіночий одяг або як виглядати модно і красиво.

posted in: Жіночий одяг | 0

ОДЯГВсі питання, пов’язані з тим, як виглядати модно і стильно кожен день, не витрачаючи на створення свого іміджу багато часу і коштів, хвилюють дуже великий відсоток жіночої статі, що населяють планету Земля.

Це нормально, адже в бажанні виглядати гідно, стильно, доглянуто і модно немає нічого поганого. У даній статті ми хочемо запропонувати кілька порад, які допоможуть заощадити час, гроші і сили на створення нових, яскравих і незвичайних образів кожен день. Тож почнемо.

Стильно одягаємося – не означає дорого.
Найперше, що потрібно зрозуміти, це те, що для того, щоб виглядати стильно не обов’язково постійно купувати дорогі, нові і фірмові речі. Найголовніше, що потрібно робити – це правильно підібрати речі, складові вашого гардероба.

Це означає, що у вашій шафі повинно бути багато різних речей, які добре підходять і поєднуються одні з одними. Робиться це як раз для того, щоб можна було вигадувати собі нові образи і в одній, і тому же одязі виглядати зовсім по-різному.

У вашому гардеробі не повинно бути речей, які псують вашу фігуру і які не поєднуються одна з одною. Просто позбудьтеся від них, віддайте нужденним. Якщо ви залишаєте такий одяг то для ходьби в будинку, це так само неправильно. Удома ви теж повинні виглядати доглянуто і добре.

Якщо у вас в гардеробі будуть піджаки, штани, спідниці, сорочки, светри, спортивний костюм, гольфики, і іний жіночий одяг, вам буде дуже зручно формувати собі образ. Дуже добре, якщо у вас крім цього є хустки і палантини. Завдяки їм можна так само доповнювати і розбавляти образ. Головні убори, аксесуари та окуляри – це так само засоби по створенню різноманітних образів.

Нехай у вас в шафі будуть як дорогі, так і прості речі. Тобто ви можете мати дороге взуття і прості жіночі джинси. У поєднанні один з одним ніхто не помітить, що у вас прості джинси. Потрібно вміти хитрувати і розставляти акценти. Верхній одяг обов’язково повинна бути якісним.

Дуже добре, якщо у вас є кілька пар взуття на всі сезони. Адже один і той же комплект буде виглядати по – різному, якщо ви його одягнете з низьким ходом і з каблуком. Іноді можна дозволити собі ходити в спортивному костюмі. Навіть в такому комплекті можна виглядати яскраво і сексуально. Обов’язково приміряйте перед дзеркалом, крутитесь і розглядайте себе. Носіть тільки ті речі, які вам йдуть, і які підкреслюють переваги вашої фігури.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.