Жіночий одяг, або як стати прекрасною леді?

posted in: Поради | 0

images974Принцесою зараз не народжуються, але нею стають. Все починається з красивих нарядів і правильних манер. Відчуваєте різницю з звичайною жінкою або дівчиною? Тому, щоб перетворитися на справжню леді, давайте візьмемося за основи етикету і стилю, додавши при цьому трохи жіночності.

Справжня принцеса подібна до ангела, тобто має ангельський характер. Це привітність і добродушність до всіх на землі. Це високий рівень виховання, освіти та самоосвіти. Це комунікативність і вміння знаходити вихід в будь-якій ситуації. Примхливі і розбещені особи надовго не затримують на собі чоловічу увагу, тому навчитеся бути стриманою. Запам’ятайте, що проявляти свої емоції у вищому світі вважається поганим тоном. Тому не демонструйте на публіці гучний сміх, сльози або суперечки з оточуючими вас людьми. Якщо ви відчуваєте себе скривдженою або ображеною, чи не розвивайте конфлікт, будьте великодушні, ставтеся до всього, що відбувається поблажливо. Ви залишитеся у виграші, якщо простите кривдника.

Щоб виглядати елегантно, не женіться за модою, розробіть свій власний стиль в жіночому одязі. Він повинен бути заснований на особливостях вашої фігури і смаку. Нехай ваш жіноча одяг прекрасно гармонує з вами і з навколишнім оточенням. Справжню леді виділяють бездоганність смаку, витонченість і скромність, а не епатаж. Якщо, це стосується косметики, то вона так само вміло повинна підкреслювати природну красу та приховувати недоліки. Дотримуйтеся обережності з прикрасами, не переборщіть. Єдиний цільний образ справжньої леді створює також інтер’єр її кімнати, вміст сумочки, які книги знаходяться в домашній бібліотеці. Тобто в ідеальному стані повинні бути будь-які дрібниці, якими ви користуєтеся. Тому будьте розбірливі в своїх покупках і не гайте гроші на дешеві та неякісні речі.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни, стежте за здоров’ям. Займайтеся спортом та правильно харчуйтеся. Уважно стежте за своєю поставою і ходою. Вони завжди повинні бути на висоті!

Не забувайте вчасно подякувати людини або вибачитися. На роботу, навчання чи якесь важливу справу завжди приходите вчасно і підготовленою. Будьте не тільки пунктуальні, але і ввічливі. Поважайте себе та оточуючих. Якщо ви чуєте від людини історію, яку вже чули неодноразово, не варто перебивати оповідача. Зробіть вигляд, що вам ця історія абсолютно незнайома. Не скупіться на теплі і схвалюючі слова, але не переходьте на лестощі. Не критикуйте інших, а лише іноді давайте цінні підказки та зауваження. Саме жінка задає тон відносинам. Тому будьте завжди веселою, яскравою і цікавою. Головне, у всьому знати міру. Та й у сімейному колі хороші манери ще ніхто не відміняв. Не лінуйтеся і допомагайте впоратися з домашніми справами домочадцям.

Справжня леді вміє тримати себе в громадських місцях і за столом. Завжди підтримуйте бесіду, але ніколи не брешіть і уникайте розмов про гроші, політиці, релігії і секс. Проявіть ерудицію. Цікавтеся новинками літератури, кіно, музики, культури. Але при цьому ніколи не виставляйте свої знання напоказ! Добре, коли дівчина вміє грати на якомусь музичному інструменті, танцює класичні танці, до того ж непогано малює і співає. Якщо є бажання, можете освоїти верхову їзду, рукоділля і кулінарію.

Мислити потрібно позитивно, у всьому шукайте позитивні сторони, не наповнюйте своє життя негативом. Адже звідки тоді брати сили, щоб надихати коханого чоловіка? Час від часу стежте за тим, що відбувається в світі. Пам’ятайте про власну гідність. Навіщо вам бути занадто м’якою? Тому не дозволяйте іншим вити з себе мотузки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.